اخبار

رئیس کمیته امداد شهرستان آشتیان:

پرداخت کمک معیشت به 966 خانوار تحت حمایت

پرداخت کمک معیشت به 966 خانوار تحت حمایت
تعداد 966 خانوار تحت حمایت کمیته امداد شهرستان آشتیان در سال گذشته کمک معیشت با اعتبار یک میلیاردو 781 میلیون تومان دریافت کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، حمید فراهی، رئیس کمیته امداد شهرستان آشتیان با بیان اینکه تعداد 966 خانوار تحت حمایت کمیته امداد شهرستان آشتیان در سال گذشته کمک معیشت با اعتبار یک میلیاردو 781 میلیون تومان دریافت کردند ، افزود: از این تعداد خانوار 756 خانوار معیشت بگیر و 210 خانوار بر اساس تبصره 14 کمک معیشت دریافت کردند.
وی ضمن ارائه گزارشی از عملکرد این نهاد گفت: تعداد 124 فقره وام کارگشایی با اعتبار 520 میلیون تومان و پرداخت 147 کمک موردی و لوازم ضروری به مددجویان تحت حمایت از اقدامات این نهاد در سال گذشته بوده است.
وی اضافه کرد: در سال 98 حق بیمه اجتماعی 55 نفر از طرح‌های اشتغال و زنان سرپرست خانوار با اعتبار بیش از 120 میلیون تومان پرداخت شد.
فراهی از پرداخت بن تغذیه به 36 کودک مبتلاء به سوء تغذیه در سال گذشته خبر داد و تصریح کرد: این کودکان توسط مراکز بهداشتی شناسایی و از سبدهای تغذیه کمیته امداد با اعتبار بیش از 34 میلیون تومان بهره مند شدند.

وی در پایان گفت: پرداخت کمک هزینه اجاره مسکن به 16 خانوار تحت حمایت با اعتبار9 میلیون و 400 هزار تومان ، معرفی انشعابات و پروانه ساخت 19 خانوار تحت حمایت و کمک به بهبود تغذیه مادران شیرده از دیگر اقدامات این نهاد در سال گذشته بوده است.

انتهای پیام

۲۵ فروردین ۱۳۹۹ ۰۹:۴۶
تعداد بازدید : ۲۹
کد خبر : ۳,۳۰۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید