اخبار

رئیس کمیته امداد شهرستان شازند خبر داد

توزیع سه هزار بسته بهداشتی بین مددجویان تحت حمایت

توزیع سه هزار بسته بهداشتی بین مددجویان تحت حمایت
خیران و نیکوکاران شهرستان شازند تعداد سه هزار بسته شامل مایع ضد عفونی کننده و ماسک به مرکز نیکوکاری امام حسن مجتبی (ع) شهرستان شازند اهداء کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد ، ولی مشهدی ، رئیس کمیته امداد شهرستان شازند گفت: پس از بیانات مقام معظم رهبری و تأکید ایشان مبنی بر لزوم تشکیل یک رزمایش گسترده برای مواسات، همدلی و کمک مؤمنانه به نیازمندان و فقرا در جامعه در ماه مبارک رمضان، کمیته امداد رزمایش ملی «بخشش ایرانیان» با رویکرد فراهم آوردن زمینه حضور خیران و برنامه‌ریزی عملیاتی برای رفع مشکلات اقشار آسیب‌دیده از کرونا را آغاز کرد.
وی از اهدای سه هزار بسته شامل مایع ضد عفونی کننده و ماسک خیران و نیکوکاران به مرکز نیکوکاری امام حسن مجتبی (ع) شهرستان شازند خبر داد و تصریح کرد: این اقلام بهداشتی با اعتبار 30 میلیون تومان به این مرکز نیکوکاری اهداء و بین مددجویان تحت حمایت توزیع شد.
رئیس کمیته امداد شهرستان شازند همچنین با اشاره به خدمات غیرحضوری نیز خاطرنشان کرد: تمام خدمات کمیته امداد به صورت آنلاین در اختیار خانواده‌های تحت حمایت قرار گرفته است و مددجویان می‌توانند با مراجعه به پایگاه خدمات اینترنتی کمیته امداد به آدرس e.emdad.ir درخواست‌های مورد نظر خود را ثبت کنند و این درخواست‌ها در کمترین زمان ممکن رسیدگی و نتیجه به اطلاع مددجویان خواهد رسید.

انتهای پیام

۲۵ فروردین ۱۳۹۹ ۱۳:۱۰
تعداد بازدید : ۳۲
کد خبر : ۳,۳۰۴

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید