اخبار

رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان خبر داد؛

بهره مندی 764 مددجو فراهانی از خدمات مشاوره و راهنمایی

بهره مندی 764 مددجو فراهانی از خدمات مشاوره و راهنمایی
رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان گفت: در سال گذشته 764 مددجو از خدمات مشاوره و راهنمایی گروهی بهره مند شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد،غلامرضا حافظ‌کمال رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان با اشاره به ارائه خدمات مشاوره و راهنمایی به764 مددجوی کمیته امداد در فراهان ،گفت: خدمات مشاوره فردی وگروهی با هدف کاهش آسیب‌های اجتماعی و بهبود سلامت روانی مددجویان برگزارشده است.

وی با اشاره به اینکه مشاوره‌های انجام شده در بخش‌های سلامت روان و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی بوده است، افزود: از این تعداد288 مددجو از مشاوره وراهنمایی فردی و 476نفر دیگر نیز از راهنمایی و مشاوره گروهی بهره مند شدند.

وی در ادامه با بیان اینکه آموزش خانواده با هدف تحکیم بنیان خانواده، مهارتهای زندگی ارائه شده است. گفت: مقایسه آمار ارائه خدمات مشاوره سال گذشته با نوبت مشابه سال قبل که 901 نفر بوده است 15درصد کاهش دارد که دلیل کاهش تعداد مشاوره ‌ها در دو ماه اخیر، انتشار ویروس منحوس کرونا بوده است.

حافظ کمال در پایان با اشاره به اینکه دو هزار و288 خانوار با تعداد چهار هزار و 625 نفر از کمیته امداد شهرستان فراهان کمک معیشت دریافت می‌کنند، خاطرنشان کرد: علاقه مندان و خیرین می توانند با شماره گیری با تلفن همراه با شماره #08610*8877* به‌صورت مستقیم وجوه خود را جهت کمک به نیازهای محرومان واریز نمایند.

انتهای پیام

۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۲۹
تعداد بازدید : ۶۰
کد خبر : ۳,۳۴۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید