اخبار

رئیس کمیته امداد شهر سربند خبر داد؛

اهدای 600 کیلوگرم گوشت توسط خیران شهر هندودر به نیازمندان

اهدای 600 کیلوگرم گوشت توسط خیران شهر هندودر به نیازمندان

رئیس کمیته امداد شهر سربند گفت: خیران و نیکوکاران و ستاد نماز جمعه شهر هندودر مقدار 600 کیلو گوشت به خانوارهای نیازمند اهدا کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، کاظم علی فدائی ، رئیس کمیته امداد منطقه سربند گفت: در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری و در پی اجرای رزمایش ملی بخشش ایرانیان ،  مواسات مؤمنانه به خانواده‌های آسیب دیده از بیماری کرونا و در آستانه ماه مبارک رمضان خیران و نیکوکاران شهر هندودر به کمک ستاد نماز جمعه شهر چند رأس گوسفند و یک رأس گاو به ارزش ریالی بیش از 15 میلیون تومان نذر  قربانی و گوشت آن را بین بیش از 500 خانواده مددجوی تحت حمایت و نیازمندن توزیع کردند.

وی با اشاره به اینکه خیران همواره در مناسبت های مختلف یاری رسان این نهاد در امدادرسانی به نیازمندان هستند، تصریح کرد: این کمک ها از محل مساعدت های مردمی بوده و این نهاد همچنان آماده دریافت کمک های خیران برای اطعام نیازمند در ماه مبارک رمضان است.

وی از افتتاح اولین کارگاه تولید ماسک بهداشتی در شهر هندودر به همت خیران، نیکوکاران و ستاد نماز جمعه شهر هندودر خبر داد و گفت: در این کارگاه چهار عدد چرخ خیاطی وجود دارد که 6 نفر از مددجویان تحت حمایت و خیران در حال تولید ماسک هستند.

وی اضافه کرد: کارگاه خیاطی مددجویان با ظرفیت حداقل تولید هزار عدد ماسک در روز ، در محل مرکز نیکوکاری کریم اهل بیت شهر هندودر آغاز به کار کرده است.

رئیس کمیته امدادسربند عنوان کرد: با توجه به رایزنی های صورت گرفته با خیران مقرر شد مواد اولیه همچون پارچه،کش، نخ و مواد استریل به صورت رایگان در اختیار مددجویان شاغل در این کارگاه خیاطی قرارگیرد.

فدائی در پایان ابراز امیدواری کرد : با حمایت های خیران نیک اندیش ظرفیت تولید این کارگاه در چند روز آینده تا ۱۵۰۰ عدد در روز برسد.

 

انتهای پیام

۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۵۶
تعداد بازدید : ۵۱
کد خبر : ۳,۳۴۴

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید