اخبار

رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان خبر داد،

تعمیر و بازسازی 69خانه از مسکن مددجویان فراهانی

تعمیر و بازسازی 69خانه از  مسکن مددجویان فراهانی
رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان گفت: در سال گذشته تعداد 69خانه از مسکن مددجویان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان فراهان به مبلغ حدود 108میلیون تومان مورد تعمیر، تکمیل و بازسازی مسکن قرار گرفته است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، غلامرضا حافظ کمال، رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان با بیان اینکه تأمین مسکن مددجویان کمیته امداد شهرستان فراهان در اولویت برنامه‌ها قرار دارد، گفت: در سال گذشته تعداد 69خانه از مسکن مددجویان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان فراهان به مبلغ حدود 108میلیون تومان مورد تعمیر، تکمیل و بازسازی مسکن قرار گرفته است.

وی با اشاره به اینکه از این تعداد 46 خانه در مناطق عادی و 23خانه در مناطق محروم هستند، افزود: عملکرد این اداره در سال گذشته 139خانه مورد تعمیر و بازسازی با مبلغ 274 میلیون تومان بوده که در مقایسه با آمار سال98 در مبلغ حدود 39درصد ودر تعداد 50درصد تحقق دارد ونسبت به برنامه مصوب حدود25درصد رشد دارد.

وی اضافه کرد: تعداد هفت سرویس بهداشتی مددجویان تحت حمایت شهرستان فراهان در سال گذشته بهسازی شده، تعداد یک خانه در مناطق عادی و 6 مورد در مناطق محروم بوده و برای این این منظور حدود 117میلیون ریال از محل منابع دولتی هزینه شده است.

حافظ کمال در مورد نحوه مشارکت خیران در تأمین هزینه‌های مددجویان ونیازمندان فراهان خاطرنشان کرد: علاقه‌مندان و خیران میتوانند با شماره‌گیری# 08610*8877* به‌صورت مستقیم وجوه خود را جهت کمک به نیازهای محرومان واریز نمایند ویا با مراجعه به دفتر کمیته امداد شهرستان فراهان واقع در شهر فرمهین و مراکز نیکوکاری شهرهای تلخاب و خنجین نسبت به اهداء کمک‌های خود به نفع محرومین اقدام نمایند.

انتهای پیام





۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۱:۴۴
تعداد بازدید : ۴۹
کد خبر : ۳,۳۶۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید