اخبار

رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان خبر داد؛

رشد 144 درصدی درآمد مراکز نیکوکاری در فراهان

رشد 144 درصدی درآمد مراکز نیکوکاری در فراهان
رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان گفت: درآمد مراکز نیکوکاری شهرستان فراهان که در شهرهای تلخاب وخنجین مستقر هستند درسال گذشته با حدود 417میلیون تومان نسبت به مدت سال قبل 144 درصد رشد داشته است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، غلامرضا حافظ کمال رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان با بیان اینکه مراکز نیکوکاری پل ارتباطی نیازمندان و خیران هستند ، گفت: این مراکز به صورت محله محور با شناسایی نیازمندان و بهره گیری از ظرفیت خیران، نیکوکاران، هیات امنای مساجد، معتمدان محلی به منظور رفع فقر و محرومیت فعالیت می کنند.

وی افزود: درآمد مراکز نیکوکاری شهرستان فراهان که در شهرهای تلخاب وخنجین مستقر هستند درسال گذشته با حدود 417میلیون تومان نسبت به مدت سال قبل 144 درصد رشد داشته است.

وی در ادامه گفت: تسریع در رسیدگی به امور فقرا و خدمات قابل ارائه به نیازمندان، بهره گیری از ظرفیت‌های موجود در درون محله ها و تنوع بخشی به فعالیت‌ها از اهداف ایجاد مراکز نیکوکاری است.

وی در پایان با اشاره به اینکه در حال حاضر دو هزار و288 خانوار با تعداد چهارهزار و 625نفر از کمیته امداد شهرستان فراهان کمک معیشت دریافت می کنند، اظهارکرد: علاقه مندان و خیرین می توانند با شماره گیری با تلفن همراه با شماره08610# *8877* به صورت مستقیم وجوه خود را جهت کمک به نیازهای محرومان واریز نمایند.

انتهای پیام

۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۳:۳۳
تعداد بازدید : ۵۳
کد خبر : ۳,۳۹۴

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید