اخبار

رئیس کمیته امداد شهرستان خمین خبر داد؛

فعالیت دو آشپزخانه اطعام مهدوی در خمین

فعالیت دو آشپزخانه اطعام مهدوی در خمین
از مجموع 313 آشپزخانه اطعام مهدوی در کشور دو مورد در شهرستان خمین فعال هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، جواد داودی ، رئیس کمیته امداد شهرستان خمین با بیان اینکه تعداد دو آشپزخانه طرح اطعام مهدوی در شهرستان خمین فعال است ، گفت: یک آشپزخانه توسط موکب ساقی عطشان کربلا ودومین آشپزخانه در مرکز نیکوکاری ثامن الحجج (ع) روستای دهنو دایر شده است.

وی با بیان اینکه تمام مواد اولیه طبخ و توزیع غذا در این آشپزخانه‌ها توسط خیران اهداء می شود، افزود: پیش بینی طبخ و توزیع بیش از 10هزار پرس غذای گرم در ماه رمضان از اهداف این آشپزخانه‌ها است.

وی با بیان اینکه این طرح در راستای منویات مقام معظم رهبری مبنی بر رزمایش ملی همدلی ،مواسات وکمک مؤمنانه به نیازمندان در کمیته امداد شهرستان برگزار شده است ، اظهار کرد: با اجرای این طرح درهفته اول ماه رمضان بیش از 3250 پرس غذای گرم بین نیازمندان توزیع شده است.

وی افزود: طرح مفتاح که با حضور مسئولان و خیران در منازل نیازمندان با مشاهده مشکلات روزمره مددجویان و کره گشایی از مشکلات آنان انجام می شود در این برهه به علت شیوع کرونا و رعایت پروتکلهای بهداشتی به صورت غیر حضوری انجام می شود.

وی اضافه کرد: در این روش با ارتباط گیری غیر حضوری با مسئولان و نیکوکاران ، گزارش وضعیت خانواده‌ها و نوع خدمات قابل ارائه توسط امداد تشریح و از ظرفیت آنها برای رفع نیازهای مددجویان استفاده می شود.

شایسته ذکر است،پیش بینی می شود تا پایان ماه رمضان بیش از 200 طرح مفتاح به صورت غیر حضوری در شهرستان خمین برگزار شود.

انتهای پیام

۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۱:۲۷
تعداد بازدید : ۳۵
کد خبر : ۳,۳۹۷

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید