اخبار

رئیس کمیته امداد شهر سربند:

ایجاد 208 فرصت شغلی برای مددجویان سربندی

ایجاد 208 فرصت شغلی برای مددجویان سربندی
رئیس کمیته امداد اداره سربند گفت: در سال گذشته 208 فرصت شغلی برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد شهر سربند ایجاد شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، کاظم علی فدائی ، رئیس کمیته امداد شهر سربند با اشاره به توجه ویژه این نهاد به رویکرد مددکاری اشتغال محور و تشویق مددجویان به ایجاد شغل و دستیابی به توانمندی، گفت: در سال گذشته 208 فرصت شغلی برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد شهر سربند ایجاد شده است.

وی افزود: هفت میلیارد و 113 میلیون تومان وام اشتغال طی سال 98 به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد این منطقه اعطا شده است.

فدائی افزود: مبلغ 495 میلیون تومان آن از محل صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت و مبلغ 3125 سه میلیارد و یکصدو بیست و پنج میلیون تومان آن از محل منابع بانک‌ها بنده ب تبصره 16 و مبلغ 3285 سه میلیارد و دویست و هشتادو پنج میلیون تومان ار محل منابع اشتغال روستایی (قانون توسعه و ایجاد اشتغال در مناطق روستایی ) و مبلغ 255 میلیون تومان از منابع صندوق مهر تأمین و به مددجویان پرداخت‌شده است.

وی اضافه کرد: تسهیلات پرداختی در بخش دامپروری، خدمات کشاورزی، فعالیت‌های صنعتی و کسب و صنایع‌دستی بوده است.

وی با اشاره به اهمیت آموزش‌های فنی‌وحرفه‌ای در توانمندسازی مددجویان گفت: در سال گذشته 162نفر از مددجویان آموزش‌های فنی‌وحرفه‌ای را فرا گرفته و در دوره‌های کوتاه مدت و بلند مدت شرکت کردند.

رئیس کمیته امداد اداره سربند در پایان از نظارت‌های مستمر برای رفع مشکلات طرح‌های اشتغال خبر داد و گفت: طی سال گذشته 1800 مورد بازدید از طرح‌ها توسط کارشناس فنی ،کارشناس اشتغال و رئیس اداره انجام شده است.

انتهای پیام

۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۱:۳۱
تعداد بازدید : ۳۳
کد خبر : ۳,۳۹۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید