اخبار

رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان خبر داد؛

حمایت کمیته امداد فراهان از 66 بیمار مبتلاء به بیماری‌های خاص

حمایت کمیته امداد فراهان از 66 بیمار مبتلاء به بیماری‌های خاص
طی سال گذشته 66 بیمار نیازمند مبتلاء به بیماری‌های خاص و صعب العلاج از حمایت‌های کمیته امداد شهرستان فراهان بهره‌مند شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، غلامرضا حافظ کمال ، رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان با بیان اینکه ارائه خدمات پزشکی به مددجویان وپرداخت فرانشیز درمان ازکمک‌های کمیته امداد به مددجویان با بیماری خاص است، گفت: طی سال گذشته 66 بیمار نیازمند مبتلاء به بیماری‌های خاص و صعب العلاج از حمایت‌های کمیته امداد شهرستان فراهان بهره‌مند شدند.

وی افزود: برای کمک به این بیماران در سال گذشته بیش از 23 میلیون تومان وبرای پرداخت تجهیزات درمانی به بیماران صعب العلاج تحت حمایت بیش از 46 میلیون تومان هزینه شده که توسط بودجه دولتی تأمین شده است.

حافظ کمال ، با بیان اینکه پرونده بیماران خاص و صعب‌العلاج نیازمند در کمیته امداد موجود بوده و مردم خیر و نیکوکار شهرستان می‌توانند به این بیماران مساعدت کنند، گفت: مردم خیر فراهانی می‌توانند با وارد کردن کد دستوری #08610*8877*، شماره گیری تلفن 08633723952 بنام حوزه مشارکتهای مردمی کمیته امداد فراهان و همچنین مراجعه به آدرس اینترنتی www.emdad.ir برای کمک به بیماران خاص و صعب‌العلاج بنام «طرح شفاء» اقدام نمایند.

انتهای پیام


۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۳:۱۶
تعداد بازدید : ۵۰
کد خبر : ۳,۴۰۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید