اخبار

رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان خبر داد ،

مسکن مهم ترین نیاز مددجویان تحت حمایت است

مسکن مهم ترین نیاز مددجویان تحت حمایت است
تعداد 5 واحد مسکونی در روستاهای فشک، مجد آباد کهنه ، امیرآباد، زنجیران و درویشان شهرستان فراهان افتتاح و آماده استفاده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، غلامرضا حافظ کمال، رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان در مراسم افتتاح همزمان پنج واحد مسکونی مددجویی که در روستای فشک شهرستان فراهان با حضور معاون سیاسی وامنیتی استانداری استان مرکزی ، فرماندار شهرستان فراهان و جمعی از مسئولان برگزار شد ،با تأکید بر اینکه مسکن مناسب مهم‌ترین نیاز اقشار کم بضاعت است، گفت: یکی از فعالیت های کمیته امداد ساخت مسکن برای مددجویان و خانه دار کردن آنها است.

وی با اشاره به اینکه این تعداد مسکن مددجویی با همکاری کمیته امداد و بنیاد مسکن ساخته شده است، افزود: همدلی و همراهی دستگاه های مختلف راهی موثر برای خانه دار کردن اقشار نیازمند است.

وی اضافه کرد: برای این پنج واحد مسکونی بیش از 400میلیون تومان هزینه شده که کمک بلاعوض کمیته امداد بیش از 48میلیون تومان بوده و مابقی از طریق بنیاد مسکن ، وام مسکن ومساعدت خیران تهیه شده است.

حافظ کمال در ادامه یکی از راه‌های توانمند سازی مددجویان را داشتن مسکن مناسب و دوری از دغدغه اجاره مسکن دانست و بیان کرد: طی سال گذشته 108 خدمت عمرانی در بخش تعمیر مسکن ، ساخت مسکن روستایی، خرید و ساخت مسکن شهری و ساخت سرویس بهداشتی به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان فراهان ارائه شده است.

وی ضمن تقدیر و تشکر از نیکوکاران ابراز امیدواری کرد: همواره شاهد حضور و مشارکت خیران و نیکوکاران در فعالیت‌های کمیته امداد باشیم .

وی افزود: خیران می توانند ازطریق گوشی تلفن همراه با شماره گیری#08610*8877* به صورت مستقیم وجوه خود را جهت کمک به محرومان واریز نموده ویا با مراجعه به دفتر کمیته امداد شهرستان فراهان واقع در شهر فرمهین و مراکز نیکوکاری شهرهای تلخاب و خنجین نسبت به اهداء کمک‌های خود به نفع محرومان اقدام کنند.

انتهای پیام۷ خرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۳۴
تعداد بازدید : ۵۷
کد خبر : ۳,۴۷۲

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید