اخبار

رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان:

تهیه لوزام ضروری زندگی برای 38 مددجوی تحت حمایت فراهانی

تهیه لوزام ضروری زندگی برای 38 مددجوی تحت حمایت فراهانی
رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان گفت: در سال گذشته لوازم ضروری زندگی برای 38 مددجوی تحت حمایت کمیته امداد شهرستان فراهان تهیه شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، غلامرضا حافظ کمال، رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان با بیان اینکه‌ در سال گذشته لوازم ضروری زندگی برای 38 مددجوی تحت حمایت کمیته امداد شهرستان فراهان تهیه شده است، گفت: از این تعداد 26 مددجو مناطق عادی با مبلغ 11میلیون تومان و 12 مددجوی مناطق محروم شهرستان با مبلغ 6میلیون تومان اهدا شده که مبلغ هزینه کرد مذکور از اعتبارات دولتی و امدادی (صدقات) تامین شده است.

وی افزود: تعمیرات و بازسازی مسکن، تسهیلات شهرداری، خدمات دانشجویی، خدمات نظام‌وظیفه، جهیزیه ازدواج مجدد، تسهیلات بازگشت به روستا، خدمات دانش‌آموزی، جهیزیه نوعروسان، هدیه ازدواج پسران و انشعابات از جمله خدماتی است که از این‌ پس به‌صورت الکترونیکی ارائه خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: به‌ منظور تسریع در فرآیند خدمت‌رسانی، تکریم ارباب‌رجوع و کاهش مراجعات حضوری، 26 مورد از خدمات کمیته امداد به‌ صورت الکترونیکی به مددجویان ارائه می‌شود.

حافظ کمال در پایان گفت: مددجویان می‌توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی e.emdad.ir توسط رایانه، تلفن همراه و یا مراجعه به دفاتر خدمات اینترنتی با درج کد ملی و شماره شناسنامه درخواست خود را ثبت کنند.

انتهای پیام


۱۳ خرداد ۱۳۹۹ ۱۰:۲۹
تعداد بازدید : ۶۰
کد خبر : ۳,۴۸۶

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید