اخبار

رئیس کمیته امداد شهر سربند:

پرداخت بیش از 369 فقره تسهیلات اشتغال به مددجویان تحت حمایت

پرداخت بیش از 369 فقره تسهیلات اشتغال به مددجویان تحت حمایت
رئیس کمیته امداد اداره سربند گفت: سال گذشته بیش از 369فقره وام قرض‌الحسنه با اعتبار یک میلیارد و 745 میلیون تومان به نیازمندان این شهرستان پرداخت شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، کاظم علی فدائی رئیس کمیته امداد اداره سربند گفت: در سال جاری 369 مددجوی تحت حمایت کمیته امداد و نیازمندان اداره سربند از وام‌های قرض الحسنه بهره مند شده اند.

فدائی تصریح کرد: وام‌های پرداختی در سال گذشته به منظور تأمین ودیعه مسکن، خرید و تعمیر منازل مسکونی ، گره گشایی از مشکلات معیشتی، درمانی، تحصیلی ،جهیزیه،فعالیت‌های فرهنگی ،آموزشی ،تأمین وسایل ضروری زندگی در اختیار مددجویان تحت حمایت قرار گرفته است.

وی تأکیدکرد: وام‌های این نهاد بدون نیاز به سپرده گذاری به صورت قرض الحسنه و تا سقف پنج میلیون تومان بدون کارمزد به متقاضیان با بازپرداخت طولانی مدت و با شرایط ضمانتی آسان پرداخت می شود.

وی با اشاره به اینکه این تسهیلات پرداخت شده به مددجویان از منابع صندوق امداد ولایت و سپرده خیران و هم افزایی صندوق مهر بوده است، گفت : افزایش مشارکت برای سپرده گذاری در صندوق امداد ولایت موجب می شود پرداخت تسهیلات قرض الحسنه به خانواده های نیازمند تسریع گردد.

شایسته ذکر است، 1650 خانوار تحت حمایت کمیته امداد اداره سربند هستند.

انتهای پیام

۲۴ خرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۵۹
تعداد بازدید : ۴۷
کد خبر : ۳,۵۲۳

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید