اخبار

رئیس کمیته امدادشهرستان فراهان خبر داد؛

رشد 142 درصدی کمک‌های مردمی

رشد 142 درصدی کمک‌های مردمی
رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان گفت: میزان کمک‌های مردمی در دو ماهه ابتدایی سال‌جاری حدود یک میلیارد تومان بوده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل 142درصد رشد داشته است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد ، غلامرضا حافظ کمال ، رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان با بیان اینکه کمک‌های مردم نیک اندیش شهرستان فراهان گره گشای بسیاری از مشکلات مددجویان و نیازمندان شهرستان است، گفت: میزان کمک‌های مردمی در دو ماهه ابتدایی سال‌جاری حدود یک میلیارد تومان بوده است که نشان از رشد 142درصدی کمک‌ها در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته دارد.

وی اضافه کرد: مردم این شهرستان با وجود مشکلات اقتصادی کمک به هم نوعان خود را نه تنها فراموش نکردند بلکه حضور پررنگتری داشتند.

حافظ کمال با اشاره به اینکه دردو ماهه ابتدایی سالجاری حدود 887 میلیون تومان کمک‌های مبتنی بر نیاز جمع آوری شد، افزود: مجموع صدقات جمع آوری شده در دو ماهه ابتدایی سال جاری به 15میلیون و پانصد هزارتومان رسید.

وی یادآور شد: در دو ماهه ابتدایی سال‌جاری 452میلیون تومان از طریق مراکز نیکوکاری شهرهای خنجین وتلخاب به صورت نقد و کالا جمع آوری و بین نیازمندان توزیع شد.
وی در پایان گفت: با توجه به اهمیت مرکز نیکوکاری که به عنوان بازوی کمکی کمیته امداد در راستای خدمت رسانی به نیازمندان جامعه که همان ولی نعمتان هستند مرکز نیکوکاری شهر جدید التاسیس تلخاب نیز در این شهر در زمستان 98شروع به کار کرد.

انتهای پیام


۲ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۵۸
تعداد بازدید : ۴۴
کد خبر : ۳,۵۵۷

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید