اخبار

رئیس کمیته امداد تفرش خبر داد؛

پرداخت 281 فقره وام اشتغال به مددجویان تحت حمایت تفرشی

پرداخت 281 فقره وام اشتغال به مددجویان تحت حمایت تفرشی
رئیس کمیته امداد شهرستان تفرش گفت: سال گذشته 281 فقره وام قرض‌الحسنه اشتغال با اعتبار یک میلیارد و 130 میلیون تومان به مددجویان این شهرستان پرداخت شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، محمد رضا بهمنی، رئیس کمیته امداد شهرستان تفرش اشتغالزایی را مهم‌ترین هدف کمیته امداد برشمردوگفت: درسال گذشته 281 فقره وام قرض‌الحسنه اشتغال با اعتبار یک میلیارد و 130 میلیون تومان به نیازمندان این شهرستان پرداخت شده است.

وی افزود: در سال گذشته همچنین 280 فقره تسهیلات کارگشایی با اعتبار بیش از 113 میلیون تومان به مددجویان تحت حمایت پرداخت شده است.

وی افزود: وام‌های پرداختی در سال گذشته به منظور تأمین ودیعه مسکن، خرید و تعمیر منازل مسکونی ، گره گشایی از مشکلات معیشتی، درمانی، تحصیلی ،جهیزیه،فعالیت‌های فرهنگی ،آموزشی ،تأمین وسایل ضروری زندگی در اختیار مددجویان تحت حمایت قرار گرفته است.

بهمنی در ادامه تأکیدکرد: وام‌های این نهاد بدون نیاز به سپرده گذاری به صورت قرض الحسنه و تا سقف پنج میلیون تومان بدون کارمزد به متقاضیان با بازپرداخت طولانی مدت و با شرایط ضمانتی آسان پرداخت می شود.

وی با اشاره به اینکه این تسهیلات پرداخت شده به مددجویان از منابع صندوق امداد ولایت و سپرده خیران و هم افزایی صندوق مهر بوده است، گفت : افزایش مشارکت برای سپرده گذاری در صندوق امداد ولایت موجب می شود پرداخت تسهیلات قرض الحسنه به خانواده های نیازمند تسریع گردد.

انتهای پیام

۳ تیر ۱۳۹۹ ۰۹:۳۹
تعداد بازدید : ۴۴
کد خبر : ۳,۵۵۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید