اخبار

رئیس کمیته امداد فراهان خبر داد؛

بهره‌مندی 129 مددجو فراهانی از خدمات مشاوره

بهره‌مندی 129 مددجو فراهانی از خدمات مشاوره
رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان گفت: 129 مددجو تحت حمایت از خدمات مشاوره و راهنمایی گروهی در سه ماهه نخست سال‌جاری بهره مند شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد ، غلامرضاحافظ کمال، رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان با اشاره به ارائه خدمات مشاوره و راهنمایی به مددجویان تحت حمایت گفت: : 129 مددجو تحت حمایت از خدمات مشاوره و راهنمایی گروهی در سه ماهه نخست سال‌جاری بهره مند شدند.

وی افزود: خدمات مشاوره فردی وگروهی با هدف کاهش آسیب‌های اجتماعی و بهبود سلامت روانی مددجویان تحت حمایت برگزارشده است و با توجه به محدودیت‌های ایجاد شده در خصوص بیماری منحوس کرونا، همه خدمات مشاوره و راهنمایی به صورت فردی صورت گرفته است.

وی با اشاره به اینکه مشاوره در بخش‌های سلامت روان و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی به مددجویان ارائه شد، اظهارکرد:برنامه‌های آموزش خانواده با هدف تحکیم بنیان خانواده، مهارتهای زندگی ارائه شده است.

حافظ کمال با اشاره به اینکه دو هزار و272خانوار با تعداد 4 هزار و 635 نفر از کمیته امداد شهرستان فراهان کمک معیشت دریافت می کنند، خاطرنشان کرد: علاقه مندان و خیران می توانند با شماره گیری با تلفن همراه با شماره# 08610*8877* به صورت مستقیم وجوه خود را جهت کمک به نیازهای محرومان واریز کنند.

انتهای پیام

۱۴ تیر ۱۳۹۹ ۱۱:۰۱
تعداد بازدید : ۵۱
کد خبر : ۳,۵۹۳

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید