اخبار

رئیس کمیته امداد شهرستان خمین:

پرداخت تسهیلات اشتغال به 7 خانواده تحت حمایت

پرداخت تسهیلات اشتغال به 7 خانواده تحت حمایت
طی سه ماهه امسال هفت فقره وام اشتغال به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان خمین با اعتبار بیش از 200 میلیون تومان پرداخت شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، جواد داودی ، رئیس کمیته امداد شهرستان خمین با بیان اینکه پرداخت تسهیلات اشتغال از اقدامات کمیته امداد به منظور توانمندسازی مددجویان تحت حمایت است، گفت: طی سه ماهه امسال هفت فقره وام اشتغال به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان خمین با اعتبار بیش از 200 میلیون تومان پرداخت شد.

وی افزود: از این تعداد سه فقره وام از محل منابع امداد و چهارفقره از محل اعتبارات بانکی در زمینه های دامداری و قالیبافی به مجریان طرح‌های اشتغال پرداخت شده است.

وی در ادامه با اشاره به اینکه با پیگیریهای انجام شده در سه ماهه اول سال جاری پنج نفر از افراد تحت حمایت کمیته امداد مشغول کار شدند ، اظهارکرد:این افراد در قالب طرح‌های کاریابی کمیته امداد در مراکز صنفی و صنعتی مشغول کار شدند.

داودی در پایان گفت: در طرح کاریابی کمیته امداد ،کارآفرینان و مجریان طرح های تولیدی با به خدمت گرفتن نیروی کار از بین مددجویان کمیته امداد از بسته های تشویقی بهره‌مند می شوند.

انتهای پیام

۱۷ تیر ۱۳۹۹ ۱۱:۲۴
تعداد بازدید : ۵۳
کد خبر : ۳,۶۰۶

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید