اخبار

رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان خبر داد؛

کمک کمیته امداد فراهان به مجریان آسیب دیده از کرنا

کمک کمیته امداد فراهان به مجریان آسیب دیده از کرنا
کمیته امداد شهرستان فراهان به مددجویان مجری طرح‌های اشتغال که در اثر انتشار بیماری منحوس کرونا متضرر شده وخسارت دیدند کمک‌های بلاعوض پرداخت نموده است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد ، غلامرضا حافظ کمال، رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان با اشاره به اینکه کمیته امداد به مددجویان مجری طرح‌های اشتغال که در اثر انتشار بیماری منحوس کرونا متضرر شده وخسارت دیدند کمک‌های بلاعوض پرداخت نموده است، گفت: تا کنون کمیته امداد فراهان به177 نفر از مجریان طرح‌های اشتغال و خانواده‌های آسیب دیده از کرونا که در اثر بیماری منحوس وخطرناک کرونا متضرر شده و خسارت دیده اند مبلغ 77میلیون تومان کمک بلاعوض نموده است.

وی با اشاره به اینکه کمیته امداد بر اساس استعلام وزارت بهداشت به این دسته از مددجویان کمک رسانی می کند، افزود: در جهت کمک به نیازمندان ومحرومان در راستای پیشگیری از بیماری ویروسی کرونا ، توسط مراکز نیکوکاری شهرهای خنجین و تلخاب با همراهی سپاه و سایر ارگان‌های مربوطه در سالجاری تاکنون به خانواده‌های تحت حمایت خود بسته‌های بهداشتی که شامل ماسک، دستکش و مواد ضد عفونی کننده می باشد با ارزش ریالی 44 میلیون تومان پرداخت شده است.

شایسته ذکر است، براساس آخرین آمار دوهزار و272خانوار با تعداد 4 هزار و 635 نفر از کمیته امداد شهرستان فراهان کمک معیشت دریافت می کنند.

انتهای پیام

۲۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۱:۰۹
تعداد بازدید : ۳۱
کد خبر : ۳,۶۵۲

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید