اخبار

رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان خبرداد؛

حمایت کمیته امداد از بیماران نیازمند صعب العلاج

حمایت کمیته امداد از بیماران نیازمند صعب العلاج
در سه ماهه نخست امسال هفت مددجوی مبتلا به بیماری خاص و صعب‌العلاج در شهرستان فراهان از حمایت‌های کمیته امداد این شهرستان بهره مند شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، غلامرضا حافظ کمال ، رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان با بیان اینکه ارائه خدمات پزشکی به مددجویان از حمایت‌های درمانی کمیته امداد است، گفت: در سه ماهه نخست امسال هفت مددجوی مبتلا به بیماری خاص و صعب‌العلاج در شهرستان فراهان از حمایت‌های کمیته امداد این شهرستان بهره مند شدند.

وی افزود: پرداخت فرانشیز درمان، پرداخت هزینه نگهداری و تهیه پروتز و لوازم مورد نیاز پزشکی به مددجویان با بیماری صعب‌العلاج و بیماران خاص از جمله خدمات درمانی کمیته امداد است.

وی با اشاره به اینکه پرونده بیماران خاص و صعب‌العلاج نیازمند در کمیته امداد موجود بوده و مردم خیر و نیکوکار شهرستان می‌توانند به این بیماران مساعدت کنند، گفت: مردم خیر فراهانی می‌توانند با وارد کردن کد دستوری #08610*8877* با گوشی های همراه یا با شماره گیری تلفن 08633723952 بنام حوزه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد فراهان و همچنین مراجعه به آدرس اینترنتی www.emdad.ir برای کمک به بیماران خاص و صعب‌العلاج بنام «طرح شفاء» اقدام کنند.

انتهای پیام

۱ اَمرداد ۱۳۹۹ ۱۰:۵۵
تعداد بازدید : ۵۱
کد خبر : ۳,۶۶۷

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید