اخبار

رئیس کمیته امداد فراهان خبر داد؛

بهره مندی مددجویان فراهانی از آموزش‌های مجازی کمیته امداد

بهره مندی مددجویان فراهانی از آموزش‌های مجازی کمیته امداد
در سه ماهه ابتدایی سالجاری 25نفر از مددجویان تحت حمایت شهرستان فراهان عضو کانال فرهنگ آفتاب کمیته امداد شده و از کلاس‌های آموزشی مجازی تفسیر و مفاهیم قرآنی بهره مند شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، غلامرضا حافظ کمال، رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان با بیان اینکه ارائه خدمات فرهنگی به مددجویان با هدف تحکیم بنیان خانواده و تعمیق باورهای دینی ارائه می‌شود، گفت: در سه ماهه ابتدایی سالجاری 25نفر از مددجویان تحت حمایت شهرستان فراهان عضو کانال فرهنگ آفتاب کمیته امداد شده و از کلاس‌های آموزشی مجازی تفسیر و مفاهیم قرآنی بهره مند شدند.

وی افزود: با توجه به شرایط حساس وخطرناک ویروس کرونا و در راستای اهمیت اشاعه امورات فرهنگی وخدمات آموزشی به نیازمندان تحت حمایت ، کلاس‌های مجازی فعال شده و در این زمینه به جامعه هدف اطلاع رسانی لازم صورت گرفته است.

وی اضافه کرد: همچنین طی این مدت به 13نفر از دانش آموزان دوره پیش دانشگاهی تحت حمایت کمیته امداد فراهان مبلغ یک میلیون و 300 هزار تومان بابت کلاس‌های آمادگی کنکور پرداخت شده است.

رئیس کمیته امداد فراهان با اشاره به اینکه فرهنگ کار وتلاش، پیشگیری از اعتیاد، نحوه نظارت والدین بر فرزندان، فضای مجازی ازجمله موضوعات خدمات آموزشی بوده است، تصریح کرد: خدمات آموزش خانواده با رویکرد خانواده محور، تربیت محور، مسجد محور و تشکیل خانواده متعالی به مددجویان ارائه شد.

وی در پایان گفت: براساس آخرین آمار دوهزار و272 خانواده با تعداد چهارهزار و 635 نفر از کمیته امداد شهرستان فراهان کمک معیشت دریافت می کنند و هم اکنون 226دانش آموز و 12 دانشجو از خدمات دانش آموزی و دانشجویی مانند کمک هزینه تحصیلی ، هزینه ثبت نام در کلاس‌های آموزشی و خدمات فرهنگی بهره مند هستند.

انتهای پیام

۶ اَمرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۰۸
تعداد بازدید : ۳۹
کد خبر : ۳,۶۸۲

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید