اخبار

رئیس کمیته امداد شهرستان ساوه:

140 میلیون تومان بابت اجاره مسکن مددجویان تحت حمایت پرداخت شد

140 میلیون تومان بابت اجاره مسکن مددجویان تحت حمایت پرداخت شد
طی سال جاری تا کنون به منظور حمایت ازمستأجرین تحت حمایت شهرستان ساوه از محل اعتبارات بنیاد مستضعفان به تعداد 120 نفر با اعتبار 140 میلیون تومان جهت پرداخت اجاره بهاء مسکن کمک بلاعوض شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، عباس محمدی ، رئیس کمیته امداد شهرستان ساوه ضمن ارائه گزارشی از عملکرد این نهاد گفت: طی سال جاری تاکنون به منظور حمایت ازمستأجرین تحت حمایت شهرستان ساوه از محل اعتبارات بنیاد مستضعفان به تعداد 120 نفر با اعتبار 140 میلیون تومان جهت پرداخت اجاره بهاء مسکن کمک بلاعوض شد.

وی با اشاره به اینکه چهار ماهه سال جاری تعداد 658 مددجوی تحت حمایت ازخدمات درمانی با اعتبار 118 میلیون و 871 هزار تومان بهره مند شدند، گفت: ارائه خدمات ویژه موردی درمان به مددجویان شهری تحت حمایت به تعداد 475 نفر وارائه خدمات ویژه موردی درمان به مددجویان روستایی تحت حمایت به تعداد 81 نفر و با اعتبار 24 میلیون و 500 هزار تومان ، ارائه کمک به بیماران نیازمند نگهداری به تعداد 120 و با اعتبار 22 میلیون و 350 هزار تومان و کمک به سه بیمار صعب العلاج از اقدامات حوزه درمان شهرستان بوده است.

وی از بهره‌مندی 270 نفر از مجریان طرح‌های اشتغال وخودکفایی و زنان بی سرپرست تحت حمایت از خدمات بیمه‌های تأمین اجتماعی واشتغال خبر داد و گفت: برای این منظور 123میلیون و 609 هزار تومان به حساب تأمین اجتماعی واریز شد.

وی در ادامه اظهارکرد: در سال جاری به منظور حمایت از مجریان طرح های اشتغال و خودکفایی آسیب دیده از بیماری کووید 19 از محل اعتبارات بنیاد مستضعفان به تعداد 480 نفر با اعتبار375 میلیون تومان مساعدت شده است.

محمدی در پایان ضمن تشکر از خیران و زکات پردازان گفت: اهدای 2500 کیلو طالبی، اهدای محصولات 100 اصله درخت انار به عنوان زکات مستحبی، اهدای 3200 بسته ماکارانی از کمک‌های خیران به نیازمندان تحت حمایت بوده است.

انتهای پیام


۱۴ اَمرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۴۰
تعداد بازدید : ۵۰
کد خبر : ۳,۷۱۴

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید