اخبار

رئیس کمیته امداد فراهان خبر داد،

رشد 83 درصدی مشارکت‌های مردمی در فراهان

رشد 83 درصدی مشارکت‌های مردمی در فراهان
میزان کمک‌های مردمی در شهرستان فراهان در 4ماهه نخست سالجاری یک میلیاردو 562 میلیون تومان بوده است که در مقایسه با عملکرد نوبت مشابه سال گذشته که 851 تومان بوده 83 درصد رشد داشته است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، غلامرضا حافظ کمال، رئیس کمیته امداد شهرستان فرهان گفت: مردم این شهرستان برخلاف مشکلات اقتصادی کمک به هم نوعان خود را نه تنها فراموش نکردند بلکه حضور پررنگتری داشتند.

وی افزود: میزان کمک‌های مردمی در شهرستان فراهان در چهارماهه نخست سالجاری یک میلیاردو 562 میلیون تومان بوده است که در مقایسه با عملکرد نوبت مشابه سال گذشته که 851 تومان بوده 83 درصد رشد داشته است.

وی در ادامه گفت :از درآمدهای جذب شده درچهار ماهه نخست سالجاری حدود یک میلیارد و 34 میلیون تومان کمک‌های مبتنی بر نیاز، 240میلیون تومان زکات و کفارات، 226میلیون تومان جهت ایتام ومحسنین و 62 میلیون تومان صدقات بوده است.

وی با اشاره به اهمیت مراکز نیکوکاری به عنوان بازوی کمکی کمیته امداد در راستای خدمت رسانی به نیازمندان ،گفت: از درآمد مذکور در چهارماهه ابتدایی سالجاری 589میلیون تومان از طریق مراکز نیکوکاری شهرهای خنجین وتلخاب به صورت نقد و کالا در زمینه های صدقات، کمک‌های مبتنی بر نیاز و زکات جمع آوری و بین نیازمندان توزیع شد.

وی ضمن تاکید بر استفاده از شیوه های نوین والکترونیکی در واریز کمک‌ها به نیازمندان خاطرنشان کرد: همشهریان و خیران می توانند با شماره گیری با تلفن همراه با شماره #08610*8877* به صورت مستقیم وجوه خود را جهت کمک به نیازهای محرومان واریز کنند.

انتهای پیام


۱۵ اَمرداد ۱۳۹۹ ۱۰:۳۱
تعداد بازدید : ۴۰
کد خبر : ۳,۷۱۶

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید