اخبار

رئیس کمیته امداد شهرستان اراک منطقه یک خبر داد؛

توزیع 90 پرس غذای گرم بین مددجویان تحت حمایت

توزیع 90 پرس غذای گرم بین مددجویان تحت حمایت
در روز عید غدیر 90 پرس غذای گرم با اعتبار یک میلیون و 200 هزار تومان بین مددجویان تحت حمایت کمیته امداد اراک منطقه یک توزیع شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، ابراهیم خسروی ، رئیس کمیته امداد اراک منطقه یک با بیان اینکه کمک‌های خیران بر اساس نیت آنها بین نیازمندان توزیع می شود، گفت: در روز عید غدیر 90 پرس غذای گرم با اعتبار یک میلیون و 200 هزار تومان بین مددجویان تحت حمایت کمیته امداد اراک منطقه یک توزیع شد.

وی افزود: توزیع 55 بسته مواد غذایی با اعتبار 17 میلیون و 500 تومان از دیگر کمک‌های خیران به مددجویان در عید غدیر بوده است.

وی در ادامه کمک به تأمین مسکن مددجویان را از اقدامات کمیته امداد برشمرد و افزود: پرداخت بلا عوض کمک هزینه اجاره مسکن در مردادماه امسال به 240 نفر از مددجویان تحت حمایت که فاقد مسکن هستند با اعتبار 240 میلیون تومان از اقدامات این نهاد بوده است.

خسروی از پرداخت سبدغذایی به مادران باردار و شیرده خبر داد و گفت: تعداد هشت سبد با اعتبار 800 هزار تومان برای مادران و 283 سبدغذایی به کودکان زیر پنج سال با اعتبار بیش از 28 میلیون تومان از دیگر اقدامات انجام شده بوده است.

انتهای پیام

۲۲ اَمرداد ۱۳۹۹ ۱۰:۵۳
تعداد بازدید : ۳۴
کد خبر : ۳,۷۴۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید