اخبار

در مرحله اول پویش ایران همدل انجام شد،

توزیع 2278 بسته معیشتی بین نیازمندان تحت حمایت فراهان

توزیع 2278 بسته معیشتی بین نیازمندان تحت حمایت فراهان
در مرحله نخست پویش "ایران همدل" تعداد 2278 بسته معیشتی بین نیازمندان و محرومان تحت حمایت کمیته امداد فراهان توزیع شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، غلامرضا حافظ کمال، رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان با اشاره به اجرای مرحله اول رزمایش ایران همدل برای کمک به خانواده‌های نیازمند، افزود: با همکاری کمیته امداد، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ، ستاد اجرایی فرمان امام (ره) و فروشگاه رفاه سبد کالا به تمام مددجویان تحت حمایت و مستمری بگیر کمیته امداد فراهان ارائه گردید.

وی افزود: این سبد شامل اقلامی غذایی همچون برنج، مرغ و روغن بوده و تمام مددجویان مستمری بگیر کمیته امداد فراهان ، این سبد غذایی را دریافت نمودند.

وی ابراز امیدواری کرد: با مشارکت خوب و همه جانبه خیران، در کنار حمایت‌های امدادی بتوانیم خدمات اثربخش تری را در قالب مرحله دوم پویش "ایران همدل" با عنوان اطعام حسینی در ماه‌های محرم وصفر و با شعار " از همدیگر گره گشایی کنیم" به نیازمندان و ولینعمتان جامعه ارائه دهیم.

وی ضمن اشــاره بــه شرایط بوجود آمده از شیوع بیماری منحوس کرونا در کشور، گفــت: در جهت رعایت پروتکلهای بهداشتی همشهریان عزیزو خیرین ارجمند می توانند با شماره گیری با تلفن همراه با شماره #08610*8877* ویا از طریق انتقال کارت به کارت به شماره کارت 9787-5001-9979-6037 بنام درآمدهای کمیته امداد فراهان به صورت مستقیم وجوه خود را جهت اطعام محرومان واریز نمایند.
انتهای پیام

۴ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۲۵
تعداد بازدید : ۲۴
کد خبر : ۳,۷۹۵

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید