دکمه موبایل منو

اخبار

رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان خبر داد؛

حمایت حامیان از 256 فرزند ایتام و محسنین

حمایت حامیان از 256 فرزند ایتام و محسنین
طی پنج ماهه امسال تعداد 265 نفر از فرزندان ایتام و محسنین تحت حمایت کمیته امداد شهرستان فراهان از حمایت حامیان بهره مند شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، غلامرضا حافظ کمال،رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان با بیان اینکه طرح «اکرام ایتام» بر اساس تأکیدات قرآن کریم و احادیث پیامبر گرامی اسلامی(ص) و ائمه اطهار(ع) در کمیته امداد با هدف ترویج این سنت حسنه الهی در جامعه اسلامی مطرح وپیگیری می شود، گفت: طی پنج ماهه امسال تعداد 265 نفر از فرزندان ایتام و محسنین تحت حمایت کمیته امداد شهرستان فراهان از حمایت حامیان بهره‌مند شدند.

وی ادامه داد: از این تعداد 78 فرزند یتیم در قالب طرح اکرم ایتام و 187 فرزند خانواده های نیازمند در قالب طرح محسنین از حمایت حامیان بهره مند هستند.

وی افزود: از ابتدای سالجاری به منظور رعایت پروتکل‎های بهداشتی از طریق روش‌های الکترونیکی وغیر حضوری نسبت به جذب حامی اقدام شده و 47حامی جدید در ماه مبارک رمضان و 29 حامی جدید نیز در تیرومردادماه سالجاری دراین طرح الهی مشارکت نمودند.

حافظ کمال، با اشاره به اینکه خیران می توانند برای حمایت از فرزندان یتیم در قالب طرح اکرام ایتام و برای حمایت از فرزندان خانوارهای نیازمند دارای پدر سالخورده، بیمار و یا ازکارافتاده در قالب طرح محسنین ثبت نام کنند، افزود: در پایان 5ماهه نخست سالجاری با تلاش همکاران این نهاد و مردم خیر و نوعدوست فراهانی تعداد حامیان جذب شده به 921 نفر افزایش یافته است واین حامیان خیر اندیش طی این مدت بیش از 280میلیون تومان به حساب فرزندان معنوی خود پرداخت نمودند.

انتهای پیام

۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۴۶
تعداد بازدید : ۹۴
کد خبر : ۳,۸۱۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید