اخبار

رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان خبرداد؛

بهره‌مندی 271 مددجو فراهانی از خدمات مشاوره گروهی

بهره‌مندی 271 مددجو فراهانی از خدمات مشاوره گروهی
رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان گفت: به271 مددجو خدمات مشاوره و راهنمایی گروهی در 5ماهه ابتدایی سالجاری ارائه شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، غلامرضاحافظ کمال رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان با اشاره به ارائه خدمات مشاوره و راهنمایی به271 مددجوی کمیته امداد در فراهان در 5ماهه نخست سالجاری،گفت: خدمات مشاوره فردی وگروهی با هدف کاهش آسیب‌های اجتماعی وسعی در بهبود سلامت روانی مددجویان تحت حمایت ارائه شده است .

وی افزود: با توجه به محدودیت‌های ایجاد شده در خصوص بیماری منحوس کرونا، همه خدمات مشاوره و راهنمایی به صورت فردی صورت گرفته ولیکن جدای از عملکرد مذکور با استفاده از پیام رسانهای داخلی و ایجاد کانال در شبکه های مجازی ، آزمون سلامت روان برای مددجویان خانم و آقای 18تا50سال نیز به تعداد 277 نفر در تیرماه سالجاری انجام شده است.

وی اضافه کرد: 62مددجو از مشاوره فردی ، 166 نفر از راهنمایی فردی و 43نفر دیگر نیز از آموزش راهنمایی مجازی فردی در پنج ماهه نخست امسال بهره مند شدند.

رئیس کمیته امدادشهرستان فراهان با اشاره به ارائه آموزش خانواده به مددجویان گفت: مقایسه آمار ارائه خدمات مشاوره پنج ماهه نخست امسال با نوبت مشابه سال قبل که 415نفر بوده حدود35 درصد کاهش دارد که بدلیل شرایط ایجاد شده از ویروس کرونا ، امکان برگزاری کلاس‍های گروهی وجود نداشته است.
انتهای پیام

۱۲ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۴۲
تعداد بازدید : ۲۵
کد خبر : ۳,۸۱۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید