دکمه موبایل منو

اخبار

رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان خبرداد؛

بهره‌مندی 271 مددجو فراهانی از خدمات مشاوره گروهی

بهره‌مندی 271 مددجو فراهانی از خدمات مشاوره گروهی
رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان گفت: به271 مددجو خدمات مشاوره و راهنمایی گروهی در 5ماهه ابتدایی سالجاری ارائه شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، غلامرضاحافظ کمال رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان با اشاره به ارائه خدمات مشاوره و راهنمایی به271 مددجوی کمیته امداد در فراهان در 5ماهه نخست سالجاری،گفت: خدمات مشاوره فردی وگروهی با هدف کاهش آسیب‌های اجتماعی وسعی در بهبود سلامت روانی مددجویان تحت حمایت ارائه شده است .

وی افزود: با توجه به محدودیت‌های ایجاد شده در خصوص بیماری منحوس کرونا، همه خدمات مشاوره و راهنمایی به صورت فردی صورت گرفته ولیکن جدای از عملکرد مذکور با استفاده از پیام رسانهای داخلی و ایجاد کانال در شبکه های مجازی ، آزمون سلامت روان برای مددجویان خانم و آقای 18تا50سال نیز به تعداد 277 نفر در تیرماه سالجاری انجام شده است.

وی اضافه کرد: 62مددجو از مشاوره فردی ، 166 نفر از راهنمایی فردی و 43نفر دیگر نیز از آموزش راهنمایی مجازی فردی در پنج ماهه نخست امسال بهره مند شدند.

رئیس کمیته امدادشهرستان فراهان با اشاره به ارائه آموزش خانواده به مددجویان گفت: مقایسه آمار ارائه خدمات مشاوره پنج ماهه نخست امسال با نوبت مشابه سال قبل که 415نفر بوده حدود35 درصد کاهش دارد که بدلیل شرایط ایجاد شده از ویروس کرونا ، امکان برگزاری کلاس‍های گروهی وجود نداشته است.
انتهای پیام

۱۲ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۴۲
تعداد بازدید : ۸۳
کد خبر : ۳,۸۱۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید