دکمه موبایل منو

اخبار

رئیس کمیته امداد شهرستان خمین خبر داد؛

اهدای بیش از 400 میلیون تومان نذورات مردم خمین به نیازمندان

اهدای بیش از 400 میلیون تومان نذورات مردم خمین به نیازمندان
نیکوکاران شهرستان خمین در محرم امسال بیش از 400میلیون تومان نذورات خود را جهت اطعام محرومان به کمیته امداد پرداخت نمودند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، جواد داودی ، رئیس کمیته امداد شهرستان خمین با بیان اینکه نذورات مردمی در قالب وجوهات نقدی ، سبدهای کالایی و غذای گرم بسته بندی شده بهداشتی بوده است، گفت: نیکوکاران شهرستان خمین در محرم امسال بیش از 400میلیون تومان نذورات خود را جهت اطعام محرومان به کمیته امداد اهداء نمودند.

وی افزود: این طرح که با عنوان اطعام و احسان حسینی درقالب پویش ایران همدل انجام شدبا مشارکت خیران و بانیان نذری ، مسئولان هیات‌های مذهبی ،دهیاران و شوراهای اسلامی نذورات مردمی ساماندهی شده و بین نیازمندان و محرومان توزیع شد .

وی اضافه کرد: اهداء بیش از 20راس گوسفند ، بیش از 2500کیلو گوشت و بیش از 11هزار پرس غذای گرم بخشی از نذورات مردمی در پویش ایران همدل بوده است.

داودی در ادامه ضمن ارائه گزارشی از عملکرد این نهاد بیان کرد: در مرداد ماه سال جاری نیکوکاران خمین قریب به 100میلیون تومان صدقات خود را به کمیته امداد تحویل دادند؛این صدقات که ازطریق 10300صندوق موجود در منازل ،مغازه ها ، اماکن عمومی و معابر جمع آوری شده است.

وی با اشاره به اینکه بیش از چهار هزارخانوار تحت حمایت کمیته امداد سبد معیشتی دریافت نمودند، گفت: همزمان با ایام محرم بیش از چهار هزار حمایتی در جهت کمک به تامین معیشت ،تحویل خانواده های تحت حمایت شد.

وی اضافه کرد:این سبدهای غذایی شامل برنج ،روغن و مرغ بوده و به هماهنگ فروشگاه رفاه و به طور همزمان با سراسر کشور بین نیازمندان توزیع شد.

انتهای پیام

۱۹ شهریور ۱۳۹۹ ۰۹:۰۴
تعداد بازدید : ۵۲
کد خبر : ۳,۸۳۷

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید