دکمه موبایل منو

اخبار

رئیس کمیته امداد اراک منطقه یک خبر داد،

پرداخت فرانشیز درمانی به 43 بیمار نیازمند

پرداخت فرانشیز درمانی به 43  بیمار نیازمند
رئیس کمیته امداد اراک منطقه یک گفت: در شهریور ماه سال جاری به 43 بیمار نیازمند فرانشیز و خدمات ویژه درمانی با اعتبار 17 میلیون و 50 هزار تومان پرداخت شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، ابراهیم خسروی ، رئیس کمیته امداد اراک منطقه یک با بیان اینکه حمایت‌های درمانی از بیماران نیازمند با بیماریهای خاص و صعب العلاج از اقدامات حمایتی و درمانی کمیته امداد است، گفت: در شهریور ماه سال جاری به 43 بیمار نیازمند فرانشیز و خدمات ویژه درمانی با اعتبار 17 میلیون و 50 هزار تومان پرداخت شد.

وی افزود: ارائه انواع خدمات بهداشتی شامل توزیع اقلام بهداشت فردی ، آموزش بهداشت، ساخت و تعمیر سرویس‌های بهداشتی و ارائه خدمات درمانی از قبیل فرانشیز خدمات بستری، سرپایی، دارویی و شیمی درمانی و سایر خدمات سرپایی به خصوص در بیماران صعب‌العلاج و خاص از جمله خدمات ارائه شده به مددجویان تحت حمایت است.

خسروی در ادامه با اشاره به برگزاری شور عاطفه ها به منظور جمع آوری کمک برای دانش آموزان کم بضاعت گفت: با توجه به الکترونیکی شدن آموزش‌های آموزش و پرورش و نیاز دانش آموزان نیازمند به تبلت و گوشی تلفن همراه، خیران و نیکوکاران می توانند از طریق کد# ۱۴* و یا# ۰۸۶*۸۸۷۷* در کمک به تهیه اقلام مورد نیاز دانش‌آموزان کم‌بضاعت یاریگر کمیته امداد باشند.

انتهای پیام

۳۱ شهریور ۱۳۹۹ ۱۰:۰۷
تعداد بازدید : ۶۸
کد خبر : ۳,۸۷۴

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید