دکمه موبایل منو

اخبار

رئیس کمیته امداد شهرستان ساوه خبر داد؛

اهدای 1500 گیلو گرم انگور توسط باغداران ساوجی به نیازمندان

اهدای 1500 گیلو گرم انگور توسط باغداران ساوجی به نیازمندان
در ایام عزاداری حسینی و مراسم ایران همدل و آغاز برداشت محصول انگور از باغات شهرستان ساوه، کشاورزان وخیران ولایت مدار ساوجی 1500 کیلو گرم انگور به منظورتوزیع بین نیازمندان به کمیته امداد این شهرستان اهداء کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، عباس محمدی ، رئیس کمیته امداد شهرستان ساوه ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس ،با بیان اینکه خیران همواره در کنار این نهاد مردمی در خدمت به محرومان هستند، گفت: کشاورزان وخیران ولایت مدار ساوجی 1500 کیلوگرم انگور به منظورتوزیع بین نیازمندان به کمیته امداد این شهرستان اهداء کردند.

وی افزود: اهدای 3648 بطری آبمیوه توسط شرکت رانی (چهارمین مرحله اهدایی ) و اهدای 28 کیلوگرم گوشت توسط خیران این شهرستان از دیگر کمک‌های انجام شده به نیازمندان بوده است.
محمدی در ادامه از برگزاری دوره آموزشی مشتری مداری برای مددجویانتحت حمایت خبر داد و تصریح کرد: یک دوره آموزشی پایداری سازی و توسعه اشتغال با حضور 70 نفر از مددجویان و مجریان طرح های اشتغال و خودکفایی با مضامین مشتری مداری و بازاریابی اینترنتی بصورت چهره به چهره برگزارشد.

وی در پایان گفت: یک دوره آموزش اشتغال نیز برای 50نفر از مددجویان و مجریان طرح های دامداری با بهره گیری از اساتید برجسته سازمان جهاد کشاورزی در زمینه تغذیه و جایگاه دام برگزار شده است.

انتهای پیام

۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۴۰
تعداد بازدید : ۷۴
کد خبر : ۳,۸۷۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید