دکمه موبایل منو

اخبار

رئیس کمیته امداد فراهان خبر داد،

حمایت حامیان فراهانی از ایتام و محسنین

حمایت حامیان فراهانی از ایتام و محسنین
طی پنج ماهه امسال تعداد ۲۶۵ نفر از فرزندان ایتام و محسنین تحت حمایت کمیته امداد شهرستان فراهان از حمایت حامیان بهره‌مند شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، غلامرضا حافظ کمال،رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان با بیان اینکه طرح «اکرام ایتام» بر اساس تأکیدات قرآن کریم و احادیث پیامبر گرامی اسلامی(ص) و ائمه اطهار(ع) در کمیته امداد با هدف ترویج این سنت حسنه الهی در جامعه اسلامی مطرح وپیگیری می شود، گفت: طی پنج ماهه امسال تعداد ۲۶۵ نفر از فرزندان ایتام و محسنین تحت حمایت کمیته امداد شهرستان فراهان از حمایت حامیان بهره‌مند شدند.

وی ادامه داد: از این تعداد ۷۸ فرزند یتیم در قالب طرح اکرم ایتام و ۱۸۷ فرزند خانواده های نیازمند در قالب طرح محسنین از حمایت حامیان بهره مند هستند.

وی افزود: از ابتدای سالجاری به منظور رعایت پروتکل‎های بهداشتی از طریق روش‌های الکترونیکی وغیر حضوری نسبت به جذب حامی اقدام شده و ۴۷حامی جدید در ماه مبارک رمضان و ۲۹ حامی جدید نیز در تیرومردادماه سالجاری دراین طرح الهی مشارکت نمودند.

حافظ کمال، با اشاره به اینکه خیران می توانند برای حمایت از فرزندان یتیم در قالب طرح اکرام ایتام و برای حمایت از فرزندان خانوارهای نیازمند دارای پدر سالخورده، بیمار و یا ازکارافتاده در قالب طرح محسنین ثبت نام کنند، افزود: در پایان ۵ماهه نخست سالجاری با تلاش همکاران این نهاد و مردم خیر و نوعدوست فراهانی تعداد حامیان جذب شده به ۹۲۱ نفر افزایش یافته است واین حامیان خیر اندیش طی این مدت بیش از ۲۸۰میلیون تومان به حساب فرزندان معنوی خود پرداخت نمودند.

انتهای پیام

۲۰ مهر ۱۳۹۹ ۰۹:۵۷
تعداد بازدید : ۶۷
کد خبر : ۳,۹۲۴

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید