دکمه موبایل منو

اخبار

رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان خبر داد؛

بهره مندی مددجویان فراهانی از آموزش های مجازی فرهنگی

بهره مندی مددجویان فراهانی از آموزش های مجازی فرهنگی
رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان گفت: خدمات فرهنگی به مددجویان با هدف تحکیم بنیان خانواده و تعمیق باورهای دینی ارائه می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، غلامرضا حافظ کمال، رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان با اشاره به شرایط حساس وخطرناک ویروس کرونا اظهار داشت : کلاس‌های مجازی فرهنگی در این شهرستان فعال شده و در این زمینه به جامعه هدف اطلاع رسانی لازم صورت گرفته است.

وی افزود: در 6ماهه نخست سالجاری 45نفر عضو کانال تدبر در زندگی در پیام رسان بله شده و از کلاس‌های آموزشی مجازی تفسیر و مفاهیم قرآنی بهره مند شدند.

وی اضافه کرد: 68 نفر از مددجویان نیز به کانونهای پرورشی فکری و فرهنگی شهرستان معرفی شده واز کلاس‌های فرهنگی ، هنری و آموزشی بهره مند هستند؛ همچنین طی این مدت به 15نفر از دانش آموزان دوره پیش دانشگاهی تحت حمایت کمیته امداد فراهان مبلغ 15میلیون ریال بابت کلاس‌های آمادگی کنکور پرداخت شده است.

رئیس کمیته امداد فراهان با اشاره به اینکه فرهنگ کار وتلاش، پیشگیری از اعتیاد، نحوه نظارت والدین بر فرزندان، فضای مجازی ازجمله موضوعات خدمات آموزشی بوده است، تصریح کرد: خدمات آموزش خانواده با رویکرد خانواده محور، تربیت محور، مسجد محور و تشکیل خانواده متعالی به مددجویان ارائه شد.

وی در پایان گفت: هم اکنون 221دانش آموز و دانشجو از خدمات دانش آموزی و دانشجویی کمیته امداد فراهان مانند کمک هزینه تحصیلی ، هزینه ثبت نام در کلاسهای آموزشی و خدمات فرهنگی بهره مند هستندو بر همین اساس مبلغ 158میلیون ریال از منابع دولتی وامدادی به آنها در مهر ماه به عنوان کمک هزینه تحصیلی پرداخت شده است.

انتهای پیام

۲۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۲۹
تعداد بازدید : ۹۶
کد خبر : ۳,۹۳۵

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید