دکمه موبایل منو

اخبار

رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان خبر داد،

رشد 101 درصدی کمک‌های مردمی در فراهان

رشد 101 درصدی کمک‌های مردمی در فراهان
رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان گفت: مردم شهرستان فراهان در 6ماهه نخست امسال سه میلیاردو 413 میلیون تومان به نیازمندان کمک کردند که در مقایسه با عملکرد نوبت مشابه سال گذشته 101درصد رشد داشته است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، غلامرضا حافظ کمال،رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان با بیان اینکه کمک‌های مردم نیک اندیش شهرستان فراهان گره گشای بسیاری از مشکلات مددجویان و نیازمندان است تصریح کرد: مردم این شهرستان برخلاف مشکلات اقتصادی کمک به هم نوعان خود را نه تنها فراموش نکردند بلکه حضور پررنگتری داشتند.

وی افزود: از درآمدهای جذب شده در نیم نخست سالجاری حدود دو میلیارد و 175 میلیون تومان کمکهای مبتنی بر نیاز، 795میلیون تومان زکات و کفارات، 344میلیون تومان جهت ایتام ومحسنین و 99 میلیون تومان صدقات بوده است.

وی با اشاره به اهمیت مرکز نیکوکاری به عنوان بازوی کمکی کمیته امداد در راستای خدمت رسانی به نیازمندان گفت: از درآمد مذکور در 6ماهه ابتدایی سالجاری 972میلیون تومان از طریق مراکز نیکوکاری شهرهای خنجین وتلخاب به صورت نقد و کالا در زمینه های صدقات، اکرام ایتام ، کمکهای مبتنی بر نیاز و زکات جمع آوری و بین نیازمندان توزیع شد.

وی ضمن تاکید بر استفاده از شیوه‌های نوین والکترونیکی در واریز کمک‌ها به نیازمندان خاطرنشان کرد: همشهریان خیران می توانند با شماره گیری با تلفن همراه با شماره #08610*8877* بصورت مستقیم وجوه خود را جهت کمک به نیازهای محرومان واریز نمایند.

انتهای پیام


۲۸ مهر ۱۳۹۹ ۰۹:۳۶
تعداد بازدید : ۷۵
کد خبر : ۳,۹۵۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید