دکمه موبایل منو

اخبار

رئیس کمیته امداد اراک منطقه دو خبر داد،

جذب 751 حامی در 6 ماهه امسال

جذب 751 حامی در 6 ماهه امسال
طی 6 ماهه نخست امسال 751 حامی جدید حمایت از فرزندان ایتام و محسنین تحت حمایت کمیته امداد اراک منطقه دو را عهده دار شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، ناصر علیمردان ، رئیس کمیته امداد اراک منطقه دو با بیان اینکه کمک‌های حامیان در رفع مشکلات و تأمین نیازهای فرزندان ایتام و محسنین بسیار مؤثر بوده است ، گفت: طی 6 ماهه نخست امسال 751 حامی جدید حمایت از فرزندان ایتام و محسنین تحت حمایت کمیته امداد اراک منطقه دو را عهده دار شدند.

وی با اشاره به اینکه خدمات کمیته امداد در بخش های مختلف به صورت هدفمند وزمان دار ارائه می شود، افزود: کمک به رفع سوءتغذیه کودکان، یک طرح مشارکتی‏-حمایتی بین وزارت بهداشت و کمیته امداد است که براساس بسته غذایی پیشنهاد شده از طرف وزارت بهداشت،سبد غذایی متناسب با نیاز تغذیه ای تهیه می شود.

وی تصریح کرد: در مهرماه سال جاری مبلغ 10 میلیون و100هزارتومان برای تهیه 110سبد غذایی مختص کودکان سوءتغذیه زیر پنج سال هزینه شده است.

وی با بیان اینکه ارائه راهکارهایی برای ایجاد در آمد پایدار وقابل قبول از برنامه ریزی های این نهاد برای حمایت از مددجویان است ،تأکید کرد:پرداخت حق بیمه تأمین اجتماعی که به باز نشستگی و دریافت مستمری ماهیانه مادام العمر منتهی می شود یکی ازین راه‌هاست.

وی اضافه کرد: درمهر ماه سال جاری مبلغ239میلیون و261هزار و829تومان حق بیمه تامین اجتماعی فصل تابستان 516نفر از زنان سرپرست خانوار به حساب تامین اجتماعی واریز شد.

انتهای پیام

۲۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۹:۲۴
تعداد بازدید : ۸۰
کد خبر : ۳,۹۶۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید