دکمه موبایل منو

اخبار

رئیس کمیته امداد شهرستان ساوه خبر داد،

اهدای یاقوت‌های بهشتی باغداران ساوجی به نیازمندان

اهدای یاقوت‌های بهشتی باغداران ساوجی به نیازمندان
همزمان با آغاز برداشت انار از باغهای شهرستان ساوه، باغداران نیک اندیش این شهرستان بخشی از محصولات خود را در قالب زکات مستحبی به نیازمندان تحت حمایت کمیته امداد این شهرستان اهداء کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، عباس محمدی ، رئیس کمیته امداد شهرستان ساوه با بیان اینکه طرح شجره طیبه از طرح‌های موفقی است که در شهرستان ساوه به خوبی اجرایی شده است، گفت: در این طرح باغدران و زکات پردازان بخشی از محصولات باغی خود را در قالب زکات مستحبی به نیازمندان اهداء می کنند.

وی افزود: اهدای 1900 کیلوگرم انار توسط باغداران روستاهای سیف آباد و عباس آباد،اهدای 1700 کیلوگرم انار توسط باغدران روستاهای حسن آباد و بندچای،اهدای 2500 کیلوگرم انار توسط کشاورزان روستاهای قردین ولالائین، اهدای 1800 کیلوگرم انار توسط باغدران یل آباد بخشی از کمک های این خیران به نیازمندان بوده است.

وی ضمن تشکر از تمامی مردم خیر و حامیان شهرستان ساوه گفت:گروه صنعتی کارخانجات شیشه کاوه نیز جهت فراهم نمودن بسترهای مناسب جهت رشد و بالندگی تحصیلی و فرهنگی فرزندان این مرز وبوم مبلغ 160میلیون تومان جهت تهیه لوازم آموزش غیر حضوری دانش آموزان تحت حمایت کمک کردند.

انتهای پیام

۳ آبان ۱۳۹۹ ۱۰:۵۵
تعداد بازدید : ۶۷
کد خبر : ۳,۹۸۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید