دکمه موبایل منو

اخبار

رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان خبر داد؛

ارائه خدمات مسکن به 48 خانواده تحت حمایت

ارائه خدمات مسکن به 48 خانواده تحت حمایت
طی 6ماهه نخست سال جاری به48 خانواده تحت حمایت کمیته امداد شهرستان فراهان خدمات مسکن جهت تعمیرات و ساخت مسکن شهری و روستایی با اعتبار بیش از 305 میلیون تومان ارائه شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، غلامرضا حافظ کمال، رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان اظهار داشت: تأمین مسکن مددجویان کمیته امداد شهرستان فراهان در اولویت برنامه‌ها قرار دارد.

وی افزود: طی 6ماهه نخست سال جاری به48 خانواده تحت حمایت کمیته امداد شهرستان فراهان خدمات مسکن جهت تعمیرات و ساخت مسکن شهری و روستایی با اعتبار بیش از 305 میلیون تومان ارائه شد.

وی تصریح کرد:از کل عملکرد مذکور به42 خانواده محترم تحت حمایت کمیته امداد فراهان جهت تعمیرات مسکن مبلغ37میلیون تومان بلاعوض از منابع دولتی و امدادی(صدقات) و 175میلیون تومان تسهیلات از محل صندوق امداد ولایت و بیش از 13میلیون تومان از محل زکات اهدایی مردمی کمک شده و جهت کمک به خریدو ساخت مسکن مددجویان شهری به 2 خانواده مبلغ 60میلیون تومان تسهیلات از محل صندوق امداد و جهت کمک به ساخت و تکمیل مسکن مددجویان روستایی نیز به 4نفر مبلغ 10میلیون تومان بصورت بلاعوض از منابع دولتی و 10میلیون تومان نیز تسهیلات اهدا شده است.

وی اظهار کرد. عملکرد 6ماهه نخست سالجاری در مقایسه با نوبت مشابه سال قبل که ارائه خدمات مسکن به 17خانواده به مبلغ 38میلیون تومان صورت گرفته در عدد بیش از 182درصد رشد داشته ودر مبلغ بیش از 8 برابر شده است.

حافظ کمال در پایان گفت: خیران می توانند با شماره گیری با تلفن همراه#08610*8877* بصورت مستقیم وجوه خود را جهت کمک به نیازهای محرومان واریز نمایند ویا با مراجعه به دفتر کمیته امداد شهرستان فراهان واقع در شهر فرمهین و مراکز نیکوکاری شهرهای تلخاب و خنجین نسبت به اهداء کمکهای خود به نفع محرومین اقدام نمایند.

انتهای پیام

۷ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۰۴
تعداد بازدید : ۶۲
کد خبر : ۴,۰۰۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید