دکمه موبایل منو

اخبار

رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان خبر داد،

بهره‌مندی 154 مددجوی تحت حمایت از تسهیلات قرض الحسنه

بهره‌مندی 154 مددجوی تحت حمایت از تسهیلات قرض الحسنه
طی 7 ماهه امسال 154 مددجوی تحت حمایت شهرستان فراهان تسهیلات قرض الحسنه با اعتبار یک میلیاردو 42 میلیون تومان دریافت کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، غلامرضا حافظ کمال، رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان با اشاره به اینکه صندوق قرض الحسنه امداد ولایت یکی دیگر از ظرفیت‌های این نهاد مقدس بوده و برای تکریم مددجویان پایه گذاری شده ، گفت: درهفت ماهه نخست سال جاری یک میلیارد و 42 میلیون تومان تسهیلات به 154 نفر از نیازمندان توسط صندوق قرض الحسنه امداد ولایت پرداخت شد.

وی تصریح کرد: از این تعدادتسهیلات قرض الحسنه 14نفر اشتغال نیازمندان با اعتبار 325میلیون تومان ، ودیعه و تعمیرات مسکن 54نفر با اعتبار 328میلیون تومان و وام‌های ضروری و کارگشایی 86نفر با اعتبار 389میلیون تومان پرداخت شده است.

وی اضافه کرد: تسهیلات پرداختی در مقایسه با نوبت مشابه سال گذشته که مبلغ 939میلیون تومان پرداخت شده 11درصد رشد دارد.

این مسئول با تأکید بر توانمندسازی مددجویان در عرصه اقتصادی و معیشتی افزود: هدف اصلی کمیته امداد از راه اندازی « صندوق امداد ولایت» ترویج فرهنگ قرض الحسنه است که خیران و نیکوکاران می توانند با سپرده گذاری در این صندوق، بیش از پیش این نهاد را در دستگیری از خانواده های بی بضاعت یاری کنند.

شایسته ذکر است، مردم نوع دوست شهرستان می توانند با شماره گیری با تلفن همراه#08610*8877* به صورت مستقیم وجوه خود را جهت کمک به نیازهای محرومان فراهان واریز نمایندو یا از طریق تماس با شماره تلفن 08633723952 حوزه مشارکت‌های مردمی کمیته امدادفراهان، نسبت به واریز مبالغ کمک خود اقدام نمایند.

انتهای پیام

۲۷ آبان ۱۳۹۹ ۰۸:۵۹
تعداد بازدید : ۸۲
کد خبر : ۴,۰۶۴

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید