دکمه موبایل منو

اخبار

رئیس کمیته امداد شهرستان تفرش خبر داد؛

پرداخت۲۸۴میلیون تومان فرانشیز وخدمات ویژه درمان مددجویان تحت حمایت

پرداخت۲۸۴میلیون تومان فرانشیز وخدمات ویژه درمان مددجویان تحت حمایت
رئیس کمیته امداد شهرستان تفرش از پرداخت ۲۸۴میلیون تومان بابت فرانشیز وخدمات ویژه درمان مددجویان تحت حمایت این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد،محمدرضا بهمنی رئیس کمیته امداد شهرستان تفرش با بیان اینکه یکی از اهداف این نهاد کمک به هزینه درمانی مددجویان تحت حمایت است گفت:در هفت ماهه نخست امسال۲۸۴میلیون تومان به منظور فرانشیز وخدمات ویژه درمان۱۲۷خانواده هزینه شده است.

وی افزود:در سال جاری تا کنون همچنین ۱۸۶میلیون تومان حق بیمه اجتماعی ۲۳خانواده تحت حمایت پرداخت شد.

وی در ادامه از پرداخت ۸۶میلیون تومان برای ۴۴کودک مبتلاء به سوءتغذیه زیر پنج سال خبرداد وافزود:این نهاد در جهت رفاه حال نیازمندان همیشه پیش قدم بوده است واز طریق کمک‌های نقدی و غیر نقدی ودادن سبدهای غذایی از کودکانی که به علت وضعیت نامساعد اقتصادی خانواده دچار سوءتغذیه شده اند، حمایت می کند.

بهمنی با اشاره به اینکه شیوع ویروس کرونا وتأثیر آن بر روح و روان ، مشکلات روحی وروانی افراد اجتماع به مراتب بیشتر از گذشته شده ونیاز به مشاوره ودریافت خدمات مشاوره ای بیش از پیش احساس می شود، گفت: این نهاد در هفت ماهه نخست امسال ۱۷میلیون و۸۵۲هزار تومان صرف خدمات مشاوره ای مددجویان واجد شرایط کرده است.

وی در پایان از کمک به ارتقاء شاخص های بهداشتی مددجویان تحت حمایت خبر داد وخاطر نشان کرد: از ابتدای سال تاکنون همچنین ۱۳میلیون و۱۴۸هزار تومان صرف ارتقاء شاخص‌های بهداشتی ۲۳۸خانواده تحت حمایت شده است.

انتهای پیام

۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۷:۵۶
تعداد بازدید : ۶۱
کد خبر : ۴,۰۶۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید