دکمه موبایل منو

اخبار

رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان:

خدمات فرهنگی کمیته امداد اقدامی در مسیر توانمندسازی است

خدمات فرهنگی کمیته امداد اقدامی در مسیر توانمندسازی است
رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان گفت: ارائه خدمات فرهنگی به مددجویان با هدف تحکیم بنیان خانواده و تعمیق باورهای دینی ارائه می‌شود و اقدامی مؤثر در مسیر توانمندسازی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، غلامرضا حافظ کمال ، رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان با بیان اینکه شرایط حساس وخطرناک ویروس کرونا موجب شده دوره‌های آموزشی و خدمات فرهنگی به صورت مجازی به مددجویان ارائه شود، گفت: در نیمه نخست سال‌جاری 45نفر از مددجویان عضو کانال تدبر در زندگی کمیته امداد امام خمینی(ره) در پیام رسان بله شده و از دوره‌های آموزشی مجازی تفسیر و مفاهیم قرآنی بهره مند شده اند.

وی افزود: 74 نفر نیز معرفی به کانون‌های پرورشی فکری و فرهنگی شهرستان شده واز کلاس‌های فرهنگی ، هنری و آموزشی بهره مند شدند؛ همچنین طی این مدت به 15نفر از دانش آموزان دوره پیش دانشگاهی تحت حمایت کمیته امداد فراهان مبلغ یک میلیون و 700 هزار تومان بابت کلاس‌های آمادگی کنکور پرداخت شده است.

رئیس کمیته امداد فراهان با اشاره به اینکه فرهنگ کار وتلاش، پیشگیری از اعتیاد، نحوه نظارت والدین بر فرزندان، فضای مجازی ازجمله موضوعات خدمات آموزشی بوده است، تصریح کرد: خدمات آموزش خانواده با رویکرد خانواده محور، تربیت محور، مسجد محور و تشکیل خانواده متعالی به مددجویان ارائه شد.

وی در پایان گفت: هم اکنون 220دانش آموز و دانشجو از خدمات دانش آموزی و دانشجویی کمیته امداد فراهان مانند کمک هزینه تحصیلی ، هزینه ثبت نام در کلاس‌های آموزشی و خدمات فرهنگی بهره‌مند هستندو بر همین اساس مبلغ بیش از 21 میلیون تومان از منابع دولتی وامدادی به ایشان در مهر وآبان به عنوان کمک هزینه تحصیلی پرداخت شده است.

انتهای پیام


۳ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۲۸
تعداد بازدید : ۹۸
کد خبر : ۴,۰۸۲

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید