دکمه موبایل منو

اخبار

رئیس کمیته امداد اراک منطقه یک خبر داد،

بهره‌مندی مددجویان اراکی از حمایت‌های درمانی

بهره‌مندی مددجویان اراکی از حمایت‌های درمانی
در مهر ماه و آبان ماه سالجاری 101 نفر از مددجویان کمیته امداد اراک منطقه یک از خدمات فرانشیز درمانی با اعتبار 25 میلیون و 857 هزار تومان بهره‌مند شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، ابراهیم خسروی ، رئیس کمیته امداد اراک منطقه یک با بیان اینکه ارائه خدمات درمانی از اقدامات حمایتی کمیته امداد است، گفت: در مهر ماه و آبان ماه سالجاری 101 نفر از مددجویان کمیته امداد اراک منطقه یک از خدمات فرانشیز درمانی با اعتبار 25 میلیون و 857 هزار تومان بهره مند شدند.

وی با اشاره به اینکه کاهش هزینه‌های درمانی خانوارهای تحت حمایت از جمله فعالیت‌های کمیته امداد است که با یاری پزشکان خیر و مراکز درمانی طرف قرارداد انجام می‌شود، بیان کرد: خیران می‌توانند در قالب «طرح شفا» به درمان بیماران تحت حمایت کمک کنند تا هزینه‌های درمانی آنها به مقدار قابل توجهی کاهش یابد.

خسروی ارتقای شاخص‌های بهداشتی و درمانی مددجویان تحت حمایت یکی از مهم‌ترین برنامه‌های کمیته امداد برای جلوگیری و پیشگیری از بروز بیماری‌ها در بین مددجویان دانست و افزود: شبکه بهداشت و درمان شهرستان همکاری مناسبی را برای خدمات‌رسانی به اقشار آسیب‌پذیر با کمیته امداد دارد که تلاش داریم با تعامل هر چه بیشتر هزینه‌های سنگین درمانی مددجویان را کاهش دهیم.

انتهای پیام


۳ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۹
تعداد بازدید : ۱۰۱
کد خبر : ۴,۰۸۳

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید