دکمه موبایل منو

اخبار

رئیس کمیته امداد شهرستان تفرش خبر داد،

اجرای 52 طرح اشتغال در تفرش

اجرای 52 طرح اشتغال در تفرش
رئیس کمیته امداد شهرستان تفرش از پرداخت ۱۷میلیارد و۳۰۰میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه اشتغال به 52 طرح اشتغال مددجویی در هفت ماهه امسال خبرداد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد؛محمدرضا بهمنی، با بیان اینکه توانمندسازی مددجویان تحت حمایت مهم‌ترین هدف این نهاد مردمی است، گفت: کمیته امداد با پرداخت تسهیلات قرض الحسنه اشتغال به خودکفا شدن نیازمندان کمک می‌کند.

وی افزود:در هفت ماهه نخست امسال مبلغ۱۷میلیارد و۳۰۰میلیون تومان تسهیلات قرض‌الحسنه اشتغال به ۵۲مددجوی واجد شرایط پرداخت شده است.

وی افزود: مبلغ ۹میلیارد و۳۵۰میلیون تومان نیز در قالب تسهیلات کارگشایی به۱۶۹مددجوی واجد شرایط که برای درمان،ودیعه ،تعمیر مسکن وتهیه جهیزیه نیازمند یاری وکمک بودند  پرداخت شد.

وی در ادامه تصریح کرد:یکی دیگر از کارهایی که این نهاد برای خودکفا وبی نیاز شدن نیازمندان ومحرومان انجام می دهد ارائه آموزش‌های فنی وحرفه‌ای است تا به واسطه آن مددجویان بتوانند برای خود کسب وکار ومنبع درآمدی پایدار داشته باشند.

بهمنی در پایان گفت:در هفت ماهه امسال ۱۶۹مددجو از آموزش‌های فنی و حرفه‌ای بهره‌مند شدند و اعتباری که برای این طرح اختصاص داده شد۴۰میلیون تومان بوده است.

انتهای پیام
۴ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۰۱
تعداد بازدید : ۱۲۰
کد خبر : ۴,۰۸۴

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید