دکمه موبایل منو

اخبار

رئیس کمیته امداد شهرستان زرندیه خبر داد،

حمایت 1044 حامی از کودکان ایتام و محسنین

حمایت 1044 حامی از کودکان ایتام و محسنین
طی هفت ماهه امسال 1044 حامی حمایت از کودکان ایتام و محسنین را در شهرستان زرندیه عهده دار شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، سید شهاب الدین کاشی ، رئیس کمیته امداد شهرستان زرندیه با بیان اینکه پویش "ایران همدل" فرصتی برالی کمک به کودکان ایتام و محسنین است، گفت: مردم شریف شهرستان می توانند با پرداخت حداقل ماهیانه 10 هزار تومان به حساب کودکان ایتام و محسنین در این طرح خداپسندانه مشارکت کنند.

وی از حمایت 1044 حامی از کودکان ایتام و محسنین تحت حمایت خبر داد و تصریح کرد: تعداد 61 نفر فرزند یتیم تحت حمایت امداد هستند که از حمایت 387 نفر از حامیان بهره‌مند هستند؛ همچنین تعداد 116 نفر از فرزندان خانواده‌ها در قالب طرح محسنین تحت حمایت هستند که از حمایت‌های تعداد 657 نفر از حامیان طرح محسنین بهره مند می باشند.

وی ضمن تشکر از حامیان شهرستان اظهار کرد: این حامیان در هفت ماهه سال جاری 523 میلیون تومان به حساب فرزندان معنوی خود واریز کردند.

وی ادامه به اجرای طرح (( هر کارمند یک حامی )) در دستگاه‌های شهرستان اشاره و اظهار داشت :  کارمندان شهرستان می توانند با ثبت نام در طرح اکرام و حمایت از حداقل یک کودک در این اقدام خداپسندانه مشارکت نمایند.

رئیس کمیته امداد شهرستان زرندیه در پایان گفت: شیوه‌های مشارکت در این پویش ثبت نام در سایت اکرام به نشانی ekram.emdad.ir ، ارسال عدد 86 به سامانه 30003333 ، یا تماس با شماره 08645224771 و یا مراجعه حضوری به کمیته امداد است.

انتهای پیام

۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۲۹
تعداد بازدید : ۶۸
کد خبر : ۴,۰۸۷

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید