دکمه موبایل منو

اخبار

رئیس کمیته امداد شهرستان خنداب خبرداد؛

حمایت1485 حامی فعال از ایتام ومحسنین در هفت ماهه امسال

حمایت1485 حامی فعال از ایتام ومحسنین در هفت ماهه امسال
رئیس کمیته امداد شهرستان خنداب از حمایت 1485حامی فعال در هفت ماهه امسال خبرداد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد،محمدرضا نصیری نیک ازمشارکت‌های مردمی در هفت ماهه امسال ابراز خرسندی کرد وگفت:تعداد1485حامی فعال مبلغ528میلیون و200هزارتومان به فرزندان معنوی خود کمک رسانی کردند.

وی تصریح کرد :تعداد ایتامی که در این طرح مورد حمایت واقع شدند130نفربوده و میزان اعتباری که هزینه تحصیل،خوراک،پوشاک وسایر نیازمندیهای این افراد شده است286میلیون و500هزارتومان بوده است.

وی همچنین از فرزندان محسنین سخن گفت و خاطرنشان کرد:فرزندان محسنین کسانی هستند که به هردلیلی از داشتن حضور مفید وموثر سرپرست محروم هستند وتعداد آنها215نفر گزارش شده است و مبلغی که هزینه این افراد شده 241میلیون و700هزارتومان بوده است.

وی با اشاره به اینکه این نهاد از طریق اختصاص اعتباری تحت عنوان کمک‌های موردی، یاور همیشگی محرومان در رفع نیازهای روزمره زندگیشان است ، تصریح کرد:در هفت ماهه سال جاری3100نفر کمک موردی دریافت کرده اند واعتباری که برای این امر مهم اختصاص داده شد مبلغ یک میلیارد و544میلیون و60هزارتومان بوده است.

وی در ادامه از کمک‌های قابل توجه مراکز نیکوکاری به عنوان واسطه‌ای بین خیران ومحرومان اشاره کرد وگفت:مراکز نیکوکاری 697میلیون و500هزارتومان در زمینه‌های مختلف فرهنگی وآموزشی،درمان وبهداشت واطعام به نیازمندان خیررسانی کرده است.

وی در پایان ضمن قدردانی از مردم نیکوکار همیشه حاضر در صحنه یاوری از محرومان گفت:در هفت ماهه امسال از طریق برگزاری جشن عاطفه ها مردم شریف ونوعدوست این شهرستان مبلغ 511میلیون و300هزارتومان جمع آوری شده ودر اسرع وقت به دست نیازمندان رسانده شده است.

انتهای پیام۹ آذر ۱۳۹۹ ۱۰:۰۷
تعداد بازدید : ۱۷۴
کد خبر : ۴,۱۰۶

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید