دکمه موبایل منو

اخبار

رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان خبر داد؛

مراکز نیکوکاری پل ارتباطی خیران و نیازمندان هستند

مراکز نیکوکاری پل ارتباطی خیران و نیازمندان هستند
طی هفت ماهه امسال یک میلیاردو 10 میلیون تومان به صورت نقدی و کالایی توسط مراکز نیکوکاری شهرستان فراهان جمع آوری وبه خانواده های نیازمند اهداء شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، غلامرضا حافظ کمال، رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان از رشد پنج درصدی کمک ها در مراکز نیکوکاری خبر داد و گفت: مراکز نیکوکاری شهرستان فراهان که در شهرهای تلخاب وخنجین مستقر هستند درهفت ماهه امسال یک میلیارد و 10میلیون تومان درآمد از خیران و نیکوکاران منطقه ای و فرامنطقه ای جهت نیازمندان جذب نمودند.

وی با اشاره به اینکه مراکز نیکوکاری به صورت محله محور با شناسایی نیازمندان و بهره گیری از ظرفیت خیران، نیکوکاران، هیات امنای مساجد، معتمدان محلی به منظور رفع فقر و محرومیت تلاش می کنند، اظهار کرد: مراکز نیکوکاری خط مقدم انجام امور خیر و رسیدگی به فقرا و نیازمندان هستند و تسریع در رسیدگی به امور فقرا و خدمات قابل ارایه به نیازمندان، بهره گیری از ظرفیت‌های موجود در درون محله ها و تنوع بخشی به فعالیت‌ها از اهداف ایجاد مراکز نیکوکاری است.

این مقام مسئول بیان کرد: مراکز نیکوکاری با ارائه خدمات در زمینه جهیزیه، کمک معیشت، درمان، فرهنگی، مسکن و اشتغال آماده بهره گیری از ظرفیت آحاد جامعه در رفع فقر و محرومان هستند.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر 2164 خانوار از کمیته امداد شهرستان فراهان در قالب مددجویان عادی و برنامه رفع فقر مطلق کمک معیشت دریافت می‌کنند، خاطرنشان کرد: علاقه مندان و خیران می‌توانند با شماره‌گیری با تلفن همراه با شماره #08610*8877* بصورت مستقیم وجوه خود را جهت کمک به نیازهای محرومان واریز نمایند.

انتهای پیام


۹ آذر ۱۳۹۹ ۱۰:۰۶
تعداد بازدید : ۶۲
کد خبر : ۴,۱۰۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید