دکمه موبایل منو

اخبار

رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان خبر داد،

رشد 164 درصدی کمک‌های مردمی به نیازمندان

رشد 164 درصدی کمک‌های مردمی به نیازمندان
طی 7ماهه سالجاری مردم شهرستان فراهان چهار میلیاردو 24 میلیون تومان به نیازمندان کمک کردند که در مقایسه با عملکرد نوبت مشابه سال گذشته که یک میلیارد و 524 میلیون تومان بوده نشان از رشد 164درصدی کمک‌ها دارد.

به گزارش روابط عمومی کمیته امداد ، غلامرضا حافظ کمال، رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان اظهار داشت: با وجود برخی مشکلات اقتصادی درجامعه این میزان کمکهای مردمی در 7ماهه سالجاری 4 میلیاردو 24 میلیون تومان بوده است که در مقایسه با عملکرد نوبت مشابه سال گذشته که یک میلیارد و 524 میلیون تومان بوده نشان از رشد 164درصدی کمک‌ها دارد.
وی با اشاره به اینکه کمک‌های مردم نیک اندیش شهرستان فراهان گره گشای بسیاری از مشکلات مددجویان و نیازمندان شهرستان فراهان می شود، تصریح کرد: مردم این شهرستان برخلاف مشکلات اقتصادی کمک به هم نوعان خود را نه تنها فراموش نکردند بلکه حضور پررنگتری داشتند.
وی در خصوص نوع کمک‌های مردمی جذب شده اظهار داشت: از درآمدهای جذب شده درهفت ماهه سالجاری، دو میلیارد و 395 میلیون تومان کمک‌های مبتنی بر نیاز، یک میلیارد و92 میلیون تومان زکوات و کفارات، 407میلیون تومان جهت ایتام ومحسنین و 130 میلیون تومان صدقات می باشد.
وی با اشاره به اهمیت مرکز نیکوکاری به عنوان بازوی کمکی کمیته امداد در راستای خدمت رسانی به نیازمندان جامعه که همان ولی نعمتان هستند گفت: از درآمد مذکور یک میلیارد و 10میلیون تومان از طریق مراکز نیکوکاری شهرهای خنجین وتلخاب به صورت نقد و کالا در زمینه های صدقات، اکرام ایتام ، کمکهای مبتنی بر نیاز و زکات جمع آوری و بین نیازمندان توزیع شد.
وی ضمن تاکید بر استفاده از شیوه های نوین والکترونیکی در واریز کمکها به نیازمندان خاطرنشان کرد: همشهریان و خیران می توانند با شماره گیری با تلفن همراه با شماره #08610*8877* بصورت مستقیم وجوه خود را جهت کمک به نیازهای محرومان واریز نمایند.
انتهای پیام۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۹:۱۹
تعداد بازدید : ۶۹
کد خبر : ۴,۱۰۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید