دکمه موبایل منو

اخبار

رئیس کمیته امداد شهرستان خنداب:

پرداخت بیش از30میلیون تومان حق بیمه اجتماعی مددجویان

پرداخت بیش از30میلیون تومان حق بیمه اجتماعی مددجویان
رئیس کمیته امداد شهرستان خنداب از پرداخت 30میلیون و700هزارتومان حق بیمه اجتماعی مددجویان در هفت ماهه امسال خبرداد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد،محمد رضا نصیری نیک،رئیس کمیته امداد شهرستان خنداب با بیان اینکه یکی از اقدامات این نهاد به منظور رفاه مددجویان بهره مندی آنها از بیمه اجتماعی است ،گفت:در هفت ماهه امسال 30میلیون و700هزار تومان حق بیمه اجتماعی مددجویان این نهاد پرداخت شد.

وی با اشاره به اینکه هدف از اجرای طرح بیمه اجتماعی مددجویان،تلاش در خصوص توانمندی وارتقاء سطح اعتماد به نفس،امید به آینده ای بهتر و حفظ منزلت اجتماعی آنها است بیان کرد:با ارائه خدمات بیمه تامین اجتماعی،مددجویان از مزایای باز نشستگی،از کار افتادگی،فرانشیز درمانی و سایر موارد بهره مند می شوند.

وی افزود:در هفت ماهه امسال 131میلیون و300هزار تومان نیز فرانشیز و خدمات درمان 527مددجو پرداخت شد.

وی همچنین گفت: این نهاد از طریق کمک به رفع سوءتغذیه کودکان زیر پنج سال گامی موثر در جهت رفع نابسامانی خانواده هایی که به علت شرایط نامساعد اقتصادی بابیماری وسوءتغذیه کودکان مواجه هستند، برداشته است.

نصیری نیک خاطر نشان کرد:در هفت ماهه امسال به 114کودک سوءتغذیه مبلغ32میلیون و500هزار تومان به صورت دادن سبد های غذایی وبهداشتی و به صورت نقدی کمک رسانی شده است.
وی در پایان به ارائه آموزش‌های خانواده وآموزشهای بهداشتی وتغذیه‌ای مختص جوانان،نوعروسان وسالمندان اشاره کرد وگفت: در هفت ماهه امسال به 229مددجو آموزش‌های متعدد در زمینه‌های مختلف بهداشتی و خانوادگی داده واعتبار 6میلیون و800هزار تومان نیز برای این امر اختصاص داده شد.

انتهای پیام


۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۹:۲۱
تعداد بازدید : ۱۸۳
کد خبر : ۴,۱۱۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید