دکمه موبایل منو

اخبار

رئیس کمیته امداد شهرستان محلات:

پرداخت بیش از 32میلیون تومان خدمات فرهنگی به مددجویان در هفت ماهه امسال

پرداخت بیش از 32میلیون تومان خدمات فرهنگی به مددجویان در هفت ماهه امسال
رئیس کمیته امداد شهرستان محلات از پرداخت 32میلیون و700هزارتومان برای ارائه خدمات فرهنگی به مددجویان در هفت ماهه امسال خبرداد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد،حسین رجبی، با بیان اینکه این نهاد همواره در پی بهبود شرایط فرهنگی افراد آسیب پذیر اجتماع است ، افزود:در هفت ماهه امسال به 186مددجوی واجد شرایط خدمات ارائه شده واعتباری که برای این امر هزینه شده است 32میلیون و700هزارتومان بوده است.
وی همچنین از ارائه خدمات به طلاب ودانشجویان سخن گفت وتصریح کرد:درهفت ماهه امسال به 15دانشجو وطلاب مبلغ 10میلیون تومان کمک رسانی شده است.
وی در ادامه گفت:کمیته امداد به عنوان نهادی حمایتی اجتماعی در تلاش است تا امدادگری و حمایت از نیازمندان جامعه را به عنوان یک فرهنگ عمومی ترویج و نهادینه کند و علاوه بر توانمندسازی خانواده‌ها اجرای برنامه‌های مختلف فرهنگی را در دستور کار خود قرار داده است.
وی خاطر نشان کرد:در هفت ماهه امسال به 90مددجوی واجد شرایط خدمات مشاوره‌ای ارائه شده و مبلغ سه میلیون و800هزارتومان صرف این امر شده است.
رجبی با بیان اینکه خدمات پرورشی وتربیتی به مددجویان یکی از ملزومات کاری این نهاداست،گفت:در هفت ماهه امسال به 42مددجو این خدمات ارائه شده واعتبار اختصاص یافته برای خدمات پرورشی و تربیتی دو میلیون و600هزارتومان بوده است.
وی همچنین از نقش موثر کانونهای فرهنگی وابسته به این نهاد اشاره کرد وافزود :در هفت ماهه امسال مبلغ چهار میلیون و300هزارتومان صرف امور آموزشی وفرهنگی به مددجویان تحت حمایت شده است.
وی در پایان گفت:از مهمترین خدمات ارائه شده توسط این نهاد دادن آموزش‌های خانواده به جوانان ونوعروسان است که در هفت ماهه ابتدایی سال جاری به 95نفر ارائه خدمت شده و اعتبار اختصاص یافته به این مهم مبلغ سه میلیون و30هزارتومان بوده است.

انتهای پیام

۱۵ آذر ۱۳۹۹ ۱۰:۵۷
تعداد بازدید : ۵۹
کد خبر : ۴,۱۲۴

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید