دکمه موبایل منو

اخبار

رئیس کمیته امداد شهرستان خمین خبر داد؛

بهره مندی 286 مددجو از مهارت‌های فنی و حرفه‌ای

بهره مندی 286 مددجو از مهارت‌های فنی و حرفه‌ای
رئیس کمیته امداد خمین گفت: ۲۸۶ مددجوی این نهاد حمایتی در زادگاه امام راحل امسال با هدف بازار محوری و هدایت شغلی آموزش‌های مهارتی در حوزه کشاورزی، خدمات و صنعت فرا گرفتند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، جواد داودی با بیان اینکه ایجاد اشتغال پایدار و توانمندسازی مددجویان مهم ترین اولویت کمیته امداد است، گفت: با توجه به راهبرد جدید واحد حرفه‌آموزی حوزه معاونت اشتغال، بانک اطلاعات نیاز شغلی و بازار کار خمین در بخش‌های مختلف مورد بررسی قرار گرفته است.

وی اضافه کرد: یکی از سیاست‌های حوزه اشتغال کمیته امداد توانمندسازی اقتصادی، ایجاد عزت نفس، حفظ کرامت انسانی و تقویت روحیه خودباوری مددجویان است.

وی افزود: مددجویان تحت حمایت پس از کسب مهارت، فراهم شدن فضای کسب و کار و بهره‌مندی از تسهیلات خودکفایی برای راه‌اندازی کسب و کار و ایجاد فرصت شغلی اقدام می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه ۶۵ مددجوی این نهاد حمایتی با پیگیری انجام شده در قالب طرح‌های کاریابی در مراکز صنفی و صنعتی این شهرستان مشغول به کار شده‌اند، اظهار داشت:کارآفرینان و مجریان برنامه‌های تولیدی از نیروی کار مددجویی کمیته امداد استفاده کرده و در عوض از بسته‌های تشویقی نظیر تسهیلات کارفرمایی بهره‌مند می‌شوند.

انتهای پیام

۱۷ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۴۳
تعداد بازدید : ۵۲
کد خبر : ۴,۱۳۴

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید