دکمه موبایل منو

اخبار

رئیس کمیته امداد شهرستان خنداب خبر داد؛

پرداخت بیش از30میلیون تومان حق بیمه اجتماعی مددجویان

پرداخت بیش از30میلیون تومان حق بیمه اجتماعی مددجویان
رئیس کمیته امداد شهرستان خنداب از پرداخت 30میلیون و700هزارتومان حق بیمه اجتماعی مددجویان در هفت ماهه امسال خبرداد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، محمد رضا نصیری نیک ،رئیس کمیته امداد شهرستان خنداب با بیان اینکه یکی از اقدامات این نهاد به منظور رفاه مددجویان بهره‌مندی آنها از بیمه اجتماعی است،گفت:در هفت ماهه امسال 30میلیون و700هزار تومان حق بیمه اجتماعی مددجویان این نهاد پرداخت شد.

وی با اشاره به اینکه هدف از اجرای طرح بیمه اجتماعی مددجویان تلاش در خصوص توانمندی وارتقاء سطح اعتماد به نفس،امید به آینده‌ای بهتر و حفظ منزلت اجتماعی آنها است ، افزود:با ارائه خدمات بیمه تامین اجتماعی،مددجویان از مزایای باز نشستگی،از کار افتادگی،فرانشیز درمانی و سایر موارد بهره‌مند می شوند.

وی با اشاره به اینکه در هفت ماهه امسال 131میلیون و300هزار تومان بابت فرانشیز و خدمات درمان 527 نفر ازمددجویان پرداخت شد، اضافه کرد:این نهاد از طریق کمک به رفع سوءتغذیه کودکان زیر پنج سال گامی موثر در جهت رفع نابسامانی خانواده‌هایی که به علت شرایط نامساعد اقتصادی بابیماری وسوءتغذیه کودکان مواجه هستند، برداشته است.

وی خاطر نشان کرد:در هفت ماهه امسال به 114کودک  مبتلاء به سوءتغذیه مبلغ32میلیون و500هزار تومان در قالب سبد های غذایی وبهداشتی کمک رسانی شده است.

نصیری نیک در پایان به ارائه آموزش‌های خانواده وآموزش‌های بهداشتی وتغذیه‌ای مختص جوانان،نوعروسان وسالمندان اشاره کرد وگفت: در هفت ماهه امسال به 229مددجو آموزش‌های متعدد در زمینه های مختلف بهداشتی و خانوادگی ارائه شده واعتبار 6میلیون و800هزار تومان نیز برای این امر اختصاص داده شده است.

انتهای پیام

۱۸ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۵۰
تعداد بازدید : ۱۵۹
کد خبر : ۴,۱۳۷

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید