دکمه موبایل منو

اخبار

رئیس کمیته امداد فراهان:

بهره‌مندی 154 مددجوی تحت حمایت از تسهیلات قرض الحسنه

بهره‌مندی 154 مددجوی تحت حمایت از تسهیلات قرض الحسنه
طی هفت ماهه سال جاری یک میلیارد و 42 میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه به 154 نفر از نیازمندان توسط صندوق قرض الحسنه امداد ولایت پرداخت شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، غلامرضا حافظ کمال، رئیس کمیته امداد فراهان با بیان اینکه یکی از خدمات کمیته امداد پرداخت تسهیلات اشتغال ، ودیعه و تعمیرات مسکن ، وامهای ضروری وکارگشایی به نیازمندان است ، گفت: تمامی این پرداخت‌ها در سال جدید از طریق صندوق قرض الحسنه امداد ولایت پرداخت شده است.

وی با اشاره به اینکه صندوق قرض الحسنه امداد ولایت یکی از ظرفیت‌های این نهاد مقدس بوده و برای تکریم مددجویان راه اندازی شده ، ابراز کرد: در7ماهه نخست سال جاری یک میلیارد و 42 میلیون تومان تسهیلات به 154 نفر از نیازمندان توسط صندوق قرض الحسنه امداد ولایت به تفکیک 14نفر اشتغال نیازمندان به مبلغ 325میلیون تومان ، ودیعه و تعمیرات مسکن 54نفر به‌مبلغ 328میلیون تومان و وام‌های ضروری و کارگشایی 86نفر بمبلغ 389میلیون تومان پرداخت شده است که در مقایسه با نوبت مشابه سال گذشته که مبلغ 939میلیون تومان پرداخت شده 11درصد رشد دارد.

وی با تأکید بر اهمیت توانمندسازی مددجویان در عرصه اقتصادی و معیشتی افزود: هدف اصلی کمیته امداد از راه اندازی « صندوق امداد ولایت» ترویج فرهنگ قرض الحسنه است که خیران و نیکوکاران می توانند با سپرده‌گذاری در این صندوق، بیش از پیش این نهاد را در دستگیری از خانواده های بی بضاعت یاری کنند.

حافظ کمال در پایان ضمن تشکر از خیران شهرستان گفت: مردم نیکوکار شهرستان می توانند با شماره گیری با تلفن همراه#08610*8877* بصورت مستقیم وجوه خود را جهت کمک به نیازهای محرومان فراهان واریز نمایندو یا از طریق تماس با شماره تلفن 08633723952 حوزه مشارکتهای مردمی کمیته امدادفراهان، نسبت به واریز مبالغ کمک خود اقدام نمایند.

انتهای پیام

۱۸ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۵۰
تعداد بازدید : ۷۰
کد خبر : ۴,۱۳۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید