دکمه موبایل منو

اخبار

رئیس کمیته امداد فراهان خبر داد،

رشد 6 برابری کمک‌های مردمی به مراکز نیکوکاری

رشد 6 برابری کمک‌های مردمی به مراکز نیکوکاری

درهشت ماهه سالجاری یک میلیارد و 204 میلیون تومان درآمد  توسط مراکز نیکوکاری شهرستان فراهان از خیران و نیکوکاران منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای  جذب شده که در مقایسه درآمد  نسبت به مدت مشابه سال گذشته که 192میلیون تومان بوده بیش از 6 برابر رشدداشته است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، غلامرضا حافظ کمال، رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان با اشاره به اینکه خوشبختانه در سالجاری شاهد افزایش اعتماد عمومی به مراکز نیکوکاری فراهان برای رفع مشکلات اقشار آسیب پذیر جامعه هستیم اظهار داشت: مراکز نیکوکاری شهرستان فراهان در شهرهای تلخاب وخنجین مستقر هستند.

وی افزود: درهشت ماهه سالجاری یک میلیارد و 204 میلیون تومان درآمد توسط مراکز نیکوکاری شهرستان فراهان از خیران و نیکوکاران منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای جذب شده که در مقایسه  نسبت به مدت مشابه سال گذشته که 192میلیون تومان بوده بیش از 6 برابر رشدداشته است.

وی در ادامه اضافه کرد: فعالان در مراکز نیکوکاری بدون هیچ گونه چشم داشتی و در راه کسب رضای خدا در راه خدمت رسانی به نیازمندان و اقشار محروم در تلاش هستند و چنین رویکردی شرایط را برای رسیدگی به قشر آسیب پذیر جامعه تسهیل کرده تا سرعت کمک رسانی به نیازمندان نیز افزایش یابد.

رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان گفت: مراکز نیکوکاری خط مقدم انجام امور خیر و رسیدگی به فقرا و نیازمندان هستند و تسریع در رسیدگی به امور فقرا ، ارائه خدمات به نیازمندان، بهره‌گیری از ظرفیت‌های موجود محله‌ها و تنوع بخشی به فعالیت‌ها از اهداف ایجاد مراکز نیکوکاری است.

این مقام مسئول بیان کرد: مراکز نیکوکاری با ارائه خدمات در زمینه جهیزیه، کمک معیشت، درمان، فرهنگی، مسکن و اشتغال آماده بهره‌گیری از ظرفیت آحاد جامعه در رفع فقر و محرومیت هستند.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر 2170 خانوار از کمیته امداد شهرستان فراهان در قالب مددجویان عادی و برنامه رفع فقر مطلق کمک معیشت دریافت می کنند، خاطرنشان کرد: علاقه مندان و خیران می‌توانند با شماره‌گیری کد #08610*8877* به‌صورت مستقیم وجوه خود را جهت کمک به نیازهای محرومان واریز نمایند.

انتهای پیام

۲۳ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۴۹
تعداد بازدید : ۵۳
کد خبر : ۴,۱۵۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید