دکمه موبایل منو

اخبار

رئیس کمیته امداد شهرستان زرندیه خبرداد،

حمایت1045 حامی فعال از ایتام ومحسنین

حمایت1045 حامی فعال از ایتام ومحسنین
رئیس کمیته امداد شهرستان زرندیه از حمایت1045حامی فعال از ایتام ومحسنین خبرداد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد،سید شهاب الدین کاشی، با اشاره به اینکه طرح اکرام ایتام ومحسنین از طرح‌های کاربردی وموفق این نهاداست، گفت:در هفت ماهه امسال 1045حامی فعال از کودکان ایتام و محسنین به نحو شایسته‌ای حمایت کرده اند.

وی افزود: توجه به امور خانواده‌های نیازمند همواره از اهمیت خاصی برخوردار است؛ به‌ویژه کودکانی که به دلایل مهمی از قبیل زندانی بودن، سالمندی، بیماری‌های سخت، از کار افتادگی از حضور پدر و مادر محروم هستند.

وی افزود: در هفت ماهه امسال حامیان فعال از 116کودک محسنین حمایت و181میلیون و534هزار تومان صرف امورآنان کرده‌اند.

وی تصریح کرد:در هفت ماهه امسال61کودک یتیم موردحمایت این نهاد قرارگرفته و342میلیون و273هزارتومان اعتبار به این مهم اختصاص یافته است.

وی خاطرنشان کرد:طرح اکرام ایتام نیز با هدف حمایت از این کودکان و با پشتیبانی این نهاد درصدد است از مردم خیرشهرستان که علاقه‌مند به مشارکت در طرح مذکور هستند، ثبت نام کرده و مقدمات حمایت از این کودکان را فراهم آورد.

وی همچنین از ارائه خدمات فرهنگی به دانش آموزان نیازمند اشاره کرد وافزود:در هفت ماهه امسال 79میلیون و600هزارتومان صرف ارائه خدمات فرهنگی به 263دانش آموز محروم در حال تحصیل شده است.

وی در پایان گفت:در هفت ماهه امسال 6دانشجو وطلبه تحت حمایت این نهاد بودند و9میلیون و300هزارتومان نیز صرف ارائه خدمات به آنها از جمله پرداخت شهریه وسایر خدمات فرهنگی به آنان شده است.

انتهای پیام

۲۹ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۴۰
تعداد بازدید : ۵۸
کد خبر : ۴,۱۸۴

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید